GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Αγγελίες > Πωλήσεις γενικώς

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιό 25-09-2010, 20:58
taksidiotis Ο/Η taksidiotis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: ηρακλειο κρητης
Μoto: Af 750,steed 600
Μηνύματα: 3,720
Προεπιλογή Απάντηση: apple iphone 4 16gb

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από nikolas29 Εμφάνιση μηνυμάτων
καλησπερα

Αν δεν εχει πουληθει θα με ενδιεφερε. Ποτε αγοραστηκε
ελα φιλε μου.πριν απο 3 βδομαδες.
Reply With Quote
  #12  
Παλιό 26-09-2010, 23:25
nikolas29 Ο/Η nikolas29 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2009
Περιοχή: ΠΥΛΑΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Μoto: R 1200 GSA !!!
Μηνύματα: 68
Προεπιλογή Απάντηση: apple iphone 4 16gb

Καλησπερα

Αν και δεν απαντησες ουτε στο τηλ ουτε στο μηνυμα που σου εστειλα θα ηθελα αν σε ενδιαφερει να επικοινωνησου με στο 6977999209 για να το παρω

Ευχαριστω

Νικος
Reply With Quote
  #13  
Παλιό 06-10-2010, 22:56
nikolas29 Ο/Η nikolas29 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2009
Περιοχή: ΠΥΛΑΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Μoto: R 1200 GSA !!!
Μηνύματα: 68
Προεπιλογή Απάντηση: apple iphone 4 16gb

Καλησπερα

Ειλικρινα δεν μπορω να καταλαβω γιατι βαζεις αγγελιες και δεν ανταποκρινεσαι σε αυτα που κανονιζεις....Ηθελες να σου στειλω 550€ και μετα να μου στειλεις το κινητο και μαλιστα χωρις να εχεις απαντηση σε κανενα απο τα τηλεφωνηματα που σου εκανα....Ή μονη επικοινωνια που μπορει καποιος να εχει μαζι σου ειναι μονο μεσω sms....και φυσικα οταν σου ειπα οτι θα ερθει δικος μου ανθρωπος να το παρει απο το Ηρακλειο το μονο που εκανες ηταν να εξαφανιστεις....Ολα αυτα φιλε μου ειναι πραξεις φθηνων ανθρωπων οι οποιοι απο οτι φαινεται προσπαθουν να εκμεταλευτουν την ασυλια που τους παρεχει το Forun.......Λυπαμαι για λογαριασμο σου και για λογαριασμο μου που ασχοληθηκα μαζι σου........

Στην διαθεση των administrator των sms που ανταλαξαμε και μακαρι να βρουν τροπο να αποτρψουν τετοιες αγγελιες
Reply With Quote
  #14  
Παλιό 08-10-2010, 21:10
taksidiotis Ο/Η taksidiotis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: ηρακλειο κρητης
Μoto: Af 750,steed 600
Μηνύματα: 3,720
Προεπιλογή Απάντηση: apple iphone 4 16gb

Αν καταλάβεις τι τρέχαμάτα είχα τότε ίσως και να καταλάβαινες, σου χα πει πως αν θέλεις να μπεις σε κάποιο site να δεις και αξιολογήσεις μου πολύ ευχαρίστως ώστε να κανείς κατάθεσή, κινητό δεν το έδωσα, εχω κάνει συναλλαγές εδώ μεσα [B][/B]κι αν θέλουν τα παλικάρια να μιλήσουν. Κατάθεσή δεν ήθελες παρά συνάντηση με κάποιον που θα ερχόταν. Εγώ εκείνες τις μέρες ήμουν πνιγμένος, άνθρωπος είμαι όχι ρομπότ.
κι οποίος θέλει του λέω που να με βρει και σε πιο site να δει αξιολογήσεις μου. Και δεν μιλάω για 20-30
όσο για την ασυλία.? Άστο μάγκα μου, δεν είμαι ούτε και ζω σε κανένα εξωτερικό.
κι εγώ λυπάμαι που ασχολήθηκα με την πάρτη σου στο να απαντήσω.
η φτηνια του ανθρώπου που λες. Ασε δικέ μου, προσωπικα μπορώ κι εγώ να πρόσβαλω όμως μου αρέσει το face to face καλύτερα, για μένα είναι φτηνια να σου χωσω πίσω από την οθόνη ενος υπολογιστή
Reply With Quote
  #15  
Παλιό 08-10-2010, 21:13
taksidiotis Ο/Η taksidiotis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: ηρακλειο κρητης
Μoto: Af 750,steed 600
Μηνύματα: 3,720
Προεπιλογή Απάντηση: apple iphone 4 16gb

Και το καλύτερο είναι να μην αποκαλείς τον οποιοδήποτε έτσι όπως αποκάλεσες ειδικά αν δε ξέρεις ποιος και Τι είναι.....μικρός ο κόσμος.
το ότι δεν έκατσε η φάση με το κινητό δε σημαίνει πως είναι σκαρτος ο άλλος, δεν ξέρεις τι προβλήματα μπορεί να του χουν κάτσει στην πλάτη.γι αυτό relax.
Reply With Quote
  #16  
Παλιό 08-10-2010, 21:17
taksidiotis Ο/Η taksidiotis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: ηρακλειο κρητης
Μoto: Af 750,steed 600
Μηνύματα: 3,720
Προεπιλογή Απάντηση: apple iphone 4 16gb

Κι αυτό με τα υπόλοιπα forums και τις αξιολογήσεις μου στέκει κι οποίος υπεύθυνος θέλει του λέω στοιχεία να το ψάξει, έπρεπε εξ αρχής να χω ακυρώσει την συναλλαγή έτσι μπερδεμένα όπως μου τα λεγε. Εχω συνηθίσει σε εύκολες συναλλαγές, κατάθεσή, αποστολή από μένα.
Αλλά τι να πεις.
απατεώνας πάντως δεν είμαι και κανείς καραγκιόζης δε μπορεί να με αποκαλέσει έτσι.
να κλείσει το θέμα παρακαλώ
Reply With Quote
  #17  
Παλιό 10-10-2010, 11:19
nikolas29 Ο/Η nikolas29 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2009
Περιοχή: ΠΥΛΑΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Μoto: R 1200 GSA !!!
Μηνύματα: 68
Προεπιλογή Απάντηση: apple iphone 4 16gb

Το μεγαλυτερο κακο με εσενα ειναι οτι αντι να ζητησεις συγνωμη για το οτι εξαφανιστηκες και οτι εγγραψες δυο ανθρωπους στα παλαιοτερα των υποδηματων σου εσυ παρα ταυτα κελαιδας της διαφορες ανοησιες για τα διαφορα site που εχεις θετικες αξιολογησεις (λες και δεν ξερουμε πως γινονται αυτα), και για το ποσες δουλειες εχεις. Τελος παντων αδιαφορω τελειως για το αν εισαι τοσο πολυασχολος που δεν σπυ επιτρεπεις να εμφανιστεις στο λιμανι του Ηρακλειου σε ραντεβου κανονισμενο απο πεντε μερες πριν και φυσικα δεν ειχες καν την ευγενεια να ενημερωσεις οτι δεν θα εμφανιστεις. Επισης οσο μικρος και αν ειναι ο κοσμος εσυ δεν θα παψεις να εισαι αναξιοπιστος σε θεματα συναλλαγων.....Βεβαια να σου θυμισω οτι τα ιδια ακριβως εκανες σε αλλο ατομο απο το forum (βαγγελης απο Πειραια ) οπου και παλι συμφωνησες και μετα εξαφανιστηκες .
Εν παση περιπτωση θα μπορουσες να ζητησεις συγνωμη που δεν εμφανιστηκες η ακομα να στειλεις sms οτι δεν θα εμφανιστεις. Ελπιζω να εισαι μικρος σε ηλικια ετσι ωστε μεγαλωνοντας να ωριμασεις και να μπορεις να ολοκληρωνεις αυτα που κανονιζεις.

Υ.Γ. Ουτε μαγκας ειμαι ουτε τα χωνω απλα δεν ανεχομαι να με κοροιδευουν και αν θελεις τα ιδια μπορω να σου τα πω και απο κοντα και απο τηλεφωνου(αν βεβαια αν αρχισεις να απαντας στο τηλ)
Τελος μην νομιζεις οτι αξιζεις και ασχολουμαι μαζι σου απλα ελπιζω να το διαθασει καποιος και να μην ασχοληθει μαζι σου σε μελλοντικη συναλλαγη
Reply With Quote
  #18  
Παλιό 10-10-2010, 20:02
taksidiotis Ο/Η taksidiotis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: ηρακλειο κρητης
Μoto: Af 750,steed 600
Μηνύματα: 3,720
Προεπιλογή Απάντηση: apple iphone 4 16gb

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από nikolas29 Εμφάνιση μηνυμάτων
Το μεγαλυτερο κακο με εσενα ειναι οτι αντι να ζητησεις συγνωμη για το οτι εξαφανιστηκες και οτι εγγραψες δυο ανθρωπους στα παλαιοτερα των υποδηματων σου εσυ παρα ταυτα κελαιδας της διαφορες ανοησιες για τα διαφορα site που εχεις θετικες αξιολογησεις (λες και δεν ξερουμε πως γινονται αυτα), και για το ποσες δουλειες εχεις. Τελος παντων αδιαφορω τελειως για το αν εισαι τοσο πολυασχολος που δεν σπυ επιτρεπεις να εμφανιστεις στο λιμανι του Ηρακλειου σε ραντεβου κανονισμενο απο πεντε μερες πριν και φυσικα δεν ειχες καν την ευγενεια να ενημερωσεις οτι δεν θα εμφανιστεις. Επισης οσο μικρος και αν ειναι ο κοσμος εσυ δεν θα παψεις να εισαι αναξιοπιστος σε θεματα συναλλαγων.....Βεβαια να σου θυμισω οτι τα ιδια ακριβως εκανες σε αλλο ατομο απο το forum (βαγγελης απο Πειραια ) οπου και παλι συμφωνησες και μετα εξαφανιστηκες .
Εν παση περιπτωση θα μπορουσες να ζητησεις συγνωμη που δεν εμφανιστηκες η ακομα να στειλεις sms οτι δεν θα εμφανιστεις. Ελπιζω να εισαι μικρος σε ηλικια ετσι ωστε μεγαλωνοντας να ωριμασεις και να μπορεις να ολοκληρωνεις αυτα που κανονιζεις.

Υ.Γ. Ουτε μαγκας ειμαι ουτε τα χωνω απλα δεν ανεχομαι να με κοροιδευουν και αν θελεις τα ιδια μπορω να σου τα πω και απο κοντα και απο τηλεφωνου(αν βεβαια αν αρχισεις να απαντας στο τηλ)
Τελος μην νομιζεις οτι αξιζεις και ασχολουμαι μαζι σου απλα ελπιζω να το διαθασει καποιος και να μην ασχοληθει μαζι σου σε μελλοντικη συναλλαγη
βαγγελη απο πειραια???δε μου λεει κατι...
φιλε μου οσο κι αν δε το πιστευεις εχω κανει συναλλαγες κι απο δω μεσα αλλα κυριως απο αλλα site σαφως σοβαρου περιεχομενου,μεχρι και ebay.
δινω οποιο στοιχειο θελεις να το τσεκαρεις αυτο.
απο την μερια σου μπορει να χεις δικιο,δεν λεω οχι.σαφως δε ξερεις τι περνουσα εδω ουτε οτι εκανα επεμβαση για να αφαιρεσω τους 2 φρονιμιτες που με βασανιζαν.και μετα ημουν ακομα χειροτερα.δεν ηθελα να το αναφερω αυτο ομως αν δε το πιστευεις εχω και τα χαρτια ως αποδεικτικο.
τελος παντων,συγνωμη φιλε μου...και λυπαμαι που εβγαλες αυτο το συμπερασμα για μενα.
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
apple iphone 3gs+vaja case taksidiotis Πωλήσεις γενικώς 6 29-08-2010 19:09
MLS Destinator στα κινητά τηλέφωνα iPhone της Apple MARK Yπολογιστές - Διαδίκτυο - Consol - Games 4 29-07-2010 21:51
Πωλείται iPhone 3G 16GB Μαύρο fidemporas Πωλήσεις γενικώς 3 06-11-2009 01:07


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 15:53.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!