GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Διάφορα > Τι μας έτυχε

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
 
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Prev Previous Post   Next Post Next
  #1  
Παλιό 20-06-2013, 11:07
Mad_Doc Ο/Η Mad_Doc βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Junior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2012
Περιοχή: Thessaloniki
Μoto: Vstrom 650 k8 και R1100GS
Μηνύματα: 17
Προεπιλογή Στα δικαστηρια λογω αντιεπαγγελματικης συμπεριφορας απο συνεργειο στην Θεσσαλονικη!

Καλημερα!μεχρι πριν λιγες μερες ΕΙΧΑ μια 1100GS που την πηγα για service σε ένα και καλα εξειδικευμενο σε BMW μαστορα της Θεσσαλονικης.Οταν λοιπον πήγα να την παραλάβω και πήγε μπροστα μου να την βάλει μπρος μέσα στο μαγαζί του!!!!!και αφου μου ειχε αλλαξει την φλαντζα του αρ κυλινδρου και του δεξιου και πληρες Service το μηχανακι έκανε ένα μπαμ και έκοψε βαλβίδες!!!!!!Αυτη την στιγμη που μιλαμε ο εν λόγω μαστορας όχι μόνο δεν αναγνωρίζει το σφάλμα του αλλά ούτε αποκαθιστά την βλάβη που αυτός προξενησε!!!όπως καταλάβαται αυτή η αντιεπαγγελματική συμπεριφορά και αλαζωνία που αντι να ζητησει συγνώμη και να αποκαταστησει πλήρως την μηχανη με απείλησε κιολας και μου έκλεισε το τηλέφωνο στα μούτρα.Απο χτες έχω αναθέσει την υπόθεση στον δικηγόρο μου και βλέπουμε!!!!!!!περισσότερες λεπτομέριες θα σας πω στην συνέχεια των ημερών....
Reply With Quote
 


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 01:23.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!