GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> ΑΝΑΒΑΤΗΣ > Γενικά - Αναβάτης

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιό 12-12-2011, 17:20
paschalis Ο/Η paschalis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2009
Περιοχή: thessaloniki
Μoto: R1200GS '04
Μηνύματα: 7,234
Προεπιλογή Τα μοτοταξιδια μου(to know us better)!

Σκεφτηκα να ανοιξω αυτο το νεο θεμα με σκοπο να μπορεσουμε να συστηθουμε και μοτοσυκλετιστικα.
Ειναι ωραιο να μιλας με κοσμο που γνωριζεις καλα αλλα αυτο δεν ειναι παντα εφικτο.
Η παρουσιαση λοιπον οσων επιθυμουν των ταξιδιωτικων εμπειριων τους θα βοηθησει ισως στην κατανοηση των θεσεων που παιρνουν κατα καιρους σε θεματα ταξιδιωτικα και μη.
Σκεφτομαι να αναφερθει ελευθερα αλλα παντα περιληπτικα ο καθενας σε οποια ταξιδια επιθυμει αρκει να τα εχει κανει με μοτοσυκλετα.
Τι λετε, αρχιζουμε?
Reply With Quote
  #2  
Παλιό 12-12-2011, 17:50
paschalis Ο/Η paschalis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2009
Περιοχή: thessaloniki
Μoto: R1200GS '04
Μηνύματα: 7,234
Προεπιλογή Απάντηση: Τα μοτοταξιδια μου(to know us better)!

Αφορα μονο αυτα του Εξωτερικου η δικη μου αναφορα γιατι με τα αλλα θα ρiξω τον προσωπικο μου σκληρο δισκο αν επιχειρησω να τα θυμηθω

Καλοκαιρι 1997 Ιταλια-Γαλλια-Ισπανια-Ανδορρα με ενα Αφρικα του 1992.
Με το καλημερα ανορθωτης στο Montpellier της Γαλλιας.

Καλοκαιρι 1998 Ιταλια-Αυστρια-Γερμανια-Ελβετια -Γαλλια.
Με ενα κουκλι μπλε Αφρικα του 1998 μονος και με παρεα δυο παλαβους Αφρικανους.

Καλοκαιρι 2001 Ισπανια-Γιβραλταρ με μαυρο λυκο Varadero του 1999.
Παρεα με το Σακη που καρφωθηκε και σε ενα βραχο εξω απο την Ανδορρα καταστρεφοντας τη μιση μουρη του Βαρα του και οτι ειχε μολις αγορασει απο εξοπλισμοΑιτια? Η κουραση...

Καλοκαιρι 2002 Ιταλια -Αυστρια με τον ιδιο λυκο.Δεν φορτιζε σωστα απο την Ηγουμενιτσα ακομα αλλα εβγαλε ΟΛΟ το ταξιδι χωρις να κανει κιχ!!

Καλοκαιρι 2003 Γαλλια-Βρεττανη-Αλπεις με ολοκαινουργιο Varadero injection και 40 βαθμους επι 12 ημερες συνεχομενα!

Καλοκαιρι 2004 Σερβια-Ουγγαρια-Τσεχια-Σλοβακια-Βορειο Ακρωτηριο- Νησοι Lofoten-Δανια-Αυστρια-Σερβια.11400χλμ με την ιδια μοτοσυκλετα και αποφαση διαζυγιου με τη Honda και τις βεσπες της

Καλοκαιρι 2005 Ιουνιος Κωνσταντινουπολη με το 1150adv ετσι για καφε!
Ιουλιος Σαββατοκυριακο στο Garmisch Partenkirchen μεσω Σερβιας!
Ιουλιος Σερβια-Σλοβενια-Ιταλια-Γαλλια ολα με τον ιδιο μοτο..οδοστρωτηρα.

Καλοκαιρι 2007 Σερβια-Αυστρια-Ιταλια-Ελβετια παντα με το θηριο.

Απο το Σεπτεμβριο της χρονιας εκεινης το μικρουλι μας ανετρεψε τις ισσοροπιες αλλαξε τις οδηγικες και ταξιδιωτικες μας συνηθειες και γεμισε τη ζωη μας χαρα απο δω μεχρι εκει που εχει παει ο Uriah Heep!!

Με το 1200 εχω οργωσει -μονός παντα-τα Ελληνικα Βουνα και μικρα κομματια των γειτονικων Βαλκανικων χωρων ανακαλυπτοντας νεους ταξιδιωτικους παραδεισους..
Next please!!
Reply With Quote
  #3  
Παλιό 20-12-2011, 09:17
irene Ο/Η irene βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2010
Περιοχή: Thessaloniki
Μoto: Kymco Straight 150
Μηνύματα: 65
Προεπιλογή Απάντηση: Τα μοτοταξιδια μου(to know us better)!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από paschalis Εμφάνιση μηνυμάτων

Καλοκαιρι 2003 Γαλλια-Βρεττανη-Αλπεις με ολοκαινουργιο Varadero injection και 40 βαθμους επι 12 ημερες συνεχομενα!

Καλοκαιρι 2004 Σερβια-Ουγγαρια-Τσεχια-Σλοβακια-Βορειο Ακρωτηριο- Νησοι Lofoten-Δανια-Αυστρια-Σερβια.11400χλμ με την ιδια μοτοσυκλετα και αποφαση διαζυγιου με τη Honda και τις βεσπες της

Καλοκαιρι 2005 Ιουνιος Κωνσταντινουπολη με το 1150adv ετσι για καφε!
Ιουλιος Σαββατοκυριακο στο Garmisch Partenkirchen μεσω Σερβιας!
Ιουλιος Σερβια-Σλοβενια-Ιταλια-Γαλλια ολα με τον ιδιο μοτο..οδοστρωτηρα.

Καλοκαιρι 2007 Σερβια-Αυστρια-Ιταλια-Ελβετια παντα με το θηριο.

Απο το Σεπτεμβριο της χρονιας εκεινης το μικρουλι μας ανετρεψε τις ισσοροπιες αλλαξε τις οδηγικες και ταξιδιωτικες μας συνηθειες και γεμισε τη ζωη μας χαρα απο δω μεχρι εκει που εχει παει ο Uriah Heep!!

Με το 1200 εχω οργωσει -μονός παντα-τα Ελληνικα Βουνα και μικρα κομματια των γειτονικων Βαλκανικων χωρων ανακαλυπτοντας νεους ταξιδιωτικους παραδεισους..
Next please!!
Η δουλειά του συνοδηγού είναι μια πολύ δύσκολη δουλειά.
Κι αν έχεις αυτόν για οδηγό....
Που σε πάει γαμήλιο ταξίδι στο Νordkapp..
Τι άλλο να ζητήσεις
Να είσαστε και να είμαστε όλοι καλά και στους δρόμους!
Reply With Quote
  #4  
Παλιό 26-12-2011, 16:45
lena1200s Ο/Η lena1200s βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Junior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2011
Περιοχή: larisa
Μoto: k1200s
Μηνύματα: 29
Προεπιλογή Απάντηση: Τα μοτοταξιδια μου(to know us better)!

1978 Με Honda 400 twinhawk (ζουν ακόμη αυτοί που το θυμούνται ) Σκόπια
( στην άκρη της γης…)
1979 Σόφια και Οχρίδα
1983 Βουκουρέστι με SuzukiGSXE750
1984-85 Τετραήμερα και πενθήμερα στα Βαλκάνια λόγω δουλειάς
1986 Λάδια στην Εθνική με στέλνουν αδιάβαστο. Λεφτά για άλλη μηχανή γιοκ.
2001 Κωνσταντινούπολη με GS1150 σε κιτρινάκι
2002 Βαλκάνια –Τουρκία
2004 Με GT 1200 Γκάρμις και χωρίς πλάνο κεντρική Ευρώπη
2005 Φράιμπουργκ, Άμστερνταμ, Ανδόρα παράλια Γαλλίας Τσινκουετέρε . Αργότερα μια εβδομάδα Κωνσταντινούπολη.
2006 Ακολουθούμε τη ορεινή διαδρομή του tourdeFrance, βουνά κεντρικής Γαλλίας , Πυρηναία, Ainsa, Ανδόρα Βαρκελώνη, και νότια Γαλλία πάλι από τα βουνά ( Grasse) Καπάκι Τουρκία με K1200s.
2007 Φεβρουάριο Τουρκία . Ιταλία motogpκαι πάσα της Σλοβενίας. Το γύρο της Βαλτικής πλην Πετρούπολης φθάνοντας μέχρι τις χίλιες λίμνες της Φιλανδίας και κατεβαίνοντας από Εσθονία, Λετονία, Λιθουανία, Πολωνία, Ουγγαρία. Βουλγαρία με το 1200s.
2008 Βόρειο Ακρωτήριο με K 1200LT(φρέσκο).Βερολίνο, Δρέσδη και όλο το κατέβασμα από Αυστρία και όλη την παλιά Γιουγκοσλαβία. Τα πάντα από δευτερεύοντες δρόμους. Μετά κλασσικά με το 1200sΒουλγαρία, Τουρκία. Ιταλία motogp.
2009 Μετς Γαλλίας- Eurotunnel– Λονδίνο- δυτική Ουαλία- Σκωτία μέχρι πάνω στη πόλη Tongue- γύρος Ιρλανδίας- όλη την κεντρική Γαλλία (δυστυχώς από εθνική σαν νταλικέρης) και μετά παλιές αγαπημένες διαδρομές ( Μελ. Δρυμό, Stelvioκλπ). Φεύγοντας για το ταξίδι αυτό γνώρισα τον LakiGS. Γυρίζοντας γνώρισα τον Mobygr ( χαιρετισμούς). Αρχές Σεπτέμβρη μια βόλτα 5 ημέρες Αυστρία. Τρίτη φορά Γροσσγκλοχνερ και πρώτη που το είδα. Τις προηγούμενες δύο είχε ομίχλη και χιόνια. Τέλη Σεπτεμβρίου με 1200S Σόφια, Βουκουρέστι, Τουρκία.
2010 Με το LT αγορασμένο το Δεκέμβριο του ΄07 και από χιλιόμετρα πλέον γιαγιά υπέροχες διαδρομές . Αρχίζοντας από Γκάρντα, ότι πάσο βρήκα μπροστά μου στις Άλπεις. Μετά παράλληλα του Μόζελ ( απερίγραπτα) Νιρμπουρινγκ - Σάλτσμπουργκ- Βιέννη- Ουγγαρία. Αργότερα μια Σόφια με το LakiGSκαι τη Σοφιάννα μπας και του μάθω να τρώει.
2011 Σχέδια 2-3 (από Πορτογαλία που δεν πήγα μέχρι Ντουμπρόβνικ που το κρατάω για καμιά ολιγοήμερη). Ιούνιο η θεία Εφορία με αγαπά τόσο που θέλει να με βλέπει κάθε ημέρα. Αποτέλεσμα μια εβδομάδα με την κόρη μου Βουλγαρία, Ρουμανία (Τρασφαγκαρασιαν ρουμανιστί). Αίσθηση : χρειάζομαι ενέσεις και παίρνω ασπιρίνες. Όλα αυτά με το LTαγορασμένο καινούργιο Δεκέμβρη του ΄07 να γράφει 93.000 kmκαι να είναι σαν λατέρνα από τα stickersκαι το κιτρινόμαυρο sαγορασμένο το Δεκέμβριο του ΄05 να έχει μόλις 23.000km.
2012 Θα ξεκινήσω από Σαξονία. Έχω μια διαδρομή που μου κλείνει το μάτι γύρω στο 15νθημερο Θεού θέλοντος και εφορίας επιτρεπούσης.

Pakhs χρωστάς μια Τυνησία


Manos χρωστάς ένα χάρτη
lena 1200s :ο άνδρας μου χρωστά της Μιχαλούς
Reply With Quote
  #5  
Παλιό 27-12-2011, 11:44
THANOSG Ο/Η THANOSG βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2011
Περιοχή: ΛΑΡΙΣΑ
Μoto: K1200GT
Μηνύματα: 371
Προεπιλογή Απάντηση: Τα μοτοταξιδια μου(to know us better)!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από lena1200s Εμφάνιση μηνυμάτων
1978 Με Honda 400 twinhawk (ζουν ακόμη αυτοί που το θυμούνται ) Σκόπια
( στην άκρη της γης…)
1979 Σόφια και Οχρίδα
1983 Βουκουρέστι με SuzukiGSXE750
1984-85 Τετραήμερα και πενθήμερα στα Βαλκάνια λόγω δουλειάς
1986 Λάδια στην Εθνική με στέλνουν αδιάβαστο. Λεφτά για άλλη μηχανή γιοκ.
2001 Κωνσταντινούπολη με GS1150 σε κιτρινάκι
2002 Βαλκάνια –Τουρκία
2004 Με GT 1200 Γκάρμις και χωρίς πλάνο κεντρική Ευρώπη
2005 Φράιμπουργκ, Άμστερνταμ, Ανδόρα παράλια Γαλλίας Τσινκουετέρε . Αργότερα μια εβδομάδα Κωνσταντινούπολη.
2006 Ακολουθούμε τη ορεινή διαδρομή του tourdeFrance, βουνά κεντρικής Γαλλίας , Πυρηναία, Ainsa, Ανδόρα Βαρκελώνη, και νότια Γαλλία πάλι από τα βουνά ( Grasse) Καπάκι Τουρκία με K1200s.
2007 Φεβρουάριο Τουρκία . Ιταλία motogpκαι πάσα της Σλοβενίας. Το γύρο της Βαλτικής πλην Πετρούπολης φθάνοντας μέχρι τις χίλιες λίμνες της Φιλανδίας και κατεβαίνοντας από Εσθονία, Λετονία, Λιθουανία, Πολωνία, Ουγγαρία. Βουλγαρία με το 1200s.
2008 Βόρειο Ακρωτήριο με K 1200LT(φρέσκο).Βερολίνο, Δρέσδη και όλο το κατέβασμα από Αυστρία και όλη την παλιά Γιουγκοσλαβία. Τα πάντα από δευτερεύοντες δρόμους. Μετά κλασσικά με το 1200sΒουλγαρία, Τουρκία. Ιταλία motogp.
2009 Μετς Γαλλίας- Eurotunnel– Λονδίνο- δυτική Ουαλία- Σκωτία μέχρι πάνω στη πόλη Tongue- γύρος Ιρλανδίας- όλη την κεντρική Γαλλία (δυστυχώς από εθνική σαν νταλικέρης) και μετά παλιές αγαπημένες διαδρομές ( Μελ. Δρυμό, Stelvioκλπ). Φεύγοντας για το ταξίδι αυτό γνώρισα τον LakiGS. Γυρίζοντας γνώρισα τον Mobygr ( χαιρετισμούς). Αρχές Σεπτέμβρη μια βόλτα 5 ημέρες Αυστρία. Τρίτη φορά Γροσσγκλοχνερ και πρώτη που το είδα. Τις προηγούμενες δύο είχε ομίχλη και χιόνια. Τέλη Σεπτεμβρίου με 1200S Σόφια, Βουκουρέστι, Τουρκία.
2010 Με το LT αγορασμένο το Δεκέμβριο του ΄07 και από χιλιόμετρα πλέον γιαγιά υπέροχες διαδρομές . Αρχίζοντας από Γκάρντα, ότι πάσο βρήκα μπροστά μου στις Άλπεις. Μετά παράλληλα του Μόζελ ( απερίγραπτα) Νιρμπουρινγκ - Σάλτσμπουργκ- Βιέννη- Ουγγαρία. Αργότερα μια Σόφια με το LakiGSκαι τη Σοφιάννα μπας και του μάθω να τρώει.
2011 Σχέδια 2-3 (από Πορτογαλία που δεν πήγα μέχρι Ντουμπρόβνικ που το κρατάω για καμιά ολιγοήμερη). Ιούνιο η θεία Εφορία με αγαπά τόσο που θέλει να με βλέπει κάθε ημέρα. Αποτέλεσμα μια εβδομάδα με την κόρη μου Βουλγαρία, Ρουμανία (Τρασφαγκαρασιαν ρουμανιστί). Αίσθηση : χρειάζομαι ενέσεις και παίρνω ασπιρίνες. Όλα αυτά με το LTαγορασμένο καινούργιο Δεκέμβρη του ΄07 να γράφει 93.000 kmκαι να είναι σαν λατέρνα από τα stickersκαι το κιτρινόμαυρο sαγορασμένο το Δεκέμβριο του ΄05 να έχει μόλις 23.000km.
2012 Θα ξεκινήσω από Σαξονία. Έχω μια διαδρομή που μου κλείνει το μάτι γύρω στο 15νθημερο Θεού θέλοντος και εφορίας επιτρεπούσης.

Pakhs χρωστάς μια Τυνησία


Manos χρωστάς ένα χάρτη
lena 1200s :ο άνδρας μου χρωστά της Μιχαλούς
Ξέχασες τη Μιτζέλα και τις Ράχες το 2011
Reply With Quote
  #6  
Παλιό 27-12-2011, 11:50
moby_gr Ο/Η moby_gr βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2009
Περιοχή: Αθήνα
Μoto: R1200GS Adventure
Μηνύματα: 3,561
Προεπιλογή Απάντηση: Τα μοτοταξιδια μου(to know us better)!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από lena1200s Εμφάνιση μηνυμάτων
...Γυρίζοντας γνώρισα τον Mobygr ( χαιρετισμούς). ....
Reply With Quote
  #7  
Παλιό 31-12-2011, 22:09
kostasr850 Ο/Η kostasr850 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2011
Περιοχή: LARISA
Μoto: BMW 850 R
Μηνύματα: 144
Προεπιλογή Απάντηση: Τα μοτοταξιδια μου(to know us better)!

Κάποιος φίλος μου είπε δεν γερνάμε απλά μεγαλώνουμε ,και πραγματικά έτσι είναι, από μικρός ήθελα να κάνω ταξίδια, αλλά μικρός χωρίς λεφτά μεγάλος λόγο δουλειάς και οικογένεια, δεν μπορούσα να ανοίξω τα φτερά μου ,η καρδιά μου το επιθυμούσε τόσο να ταξιδεύσω ,διότι άκουγα τον Πασχάλη που άνοιξε αυτό το θέμα μαζί με τον φίλο μας τον Μιχάλη να μιλανε για ταξίδια , για Αυστριες ,νορβηγιες και ειδική μου καρδιά πήγαινε να σπάσει , φυσικά ποτέ δεν πίστευα ότι θα ταξίδευα με μοτο ,αλλά με κάποιο λεωφορείο ,περίμενα πενήντα χρόνια ,αλλά άξιζε τον κόπο ,σήμερα μπορώ και εγώ να γράψω για ταξίδια .Και όλα αυτά που γράφω για μένα , είναι να εμψυχώσω αυτούς που δεν μπορούν κάνετε υπομονή θα έρθει και δική σας μέρα [ΑΠΛΑ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΜΕ δεν ΓΕΡΝΑΜΕ ]

Uploaded with ImageShack.us
· 2003 ΒΙΕΝΝΗ ΑΥΣΤΡΙΑ Drag star 650 YAMAHA
· 2004 ΙΤΑΛΙΑ ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ drag star 650 YAMAHA
· 2005 ΙΤΑΛΙΑ ΑΥΣΤΡΙΑ, DOLOMITES drac star 650 YAMAHA
· 2006 ITALIA MONACO , FRANCE , ΒΜW R850R
· 2007 ITALIA SAN MARINO με ΒΕΣΠΑ
· 2008 ΙΤΑΛΙΑ,ΣΛΟΒΕΝΙΑ, ΚΡΟΑΤΙΑ ,ΒΟΣΝΙΑ, ΜΟΝΤΕ
· ΝΕΚΡΟ, ΑΛΒΑΝΙΑ, με ΒΕΣΠΑ
· 2008 FAKEER SE AYSTRIA συνάντηση με τα ΗΑΡΛΕΙ
ΒΜW R850R
· 2009 ΖELL AM SEE AYSTRIA ITALIA, ELYETIA, LIHNESTAIN, AYSTRIA , με BEΣΠΑ
· 2009 παράλια ΤΟΥΡΚΙΑΣ ΒΜW R850R
· 2010 ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ, ΙΣΠΑΝΙΑ,ΣΑΝ ΣΕΠΜΠΑΣΤΙΑΝ,ΑΝΔΟΡΑ ,ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ ,ΣΑΡΔΗΝΙΑ ,ΚΟΡΣΙΚΗ, ΙΤΑΛΙΑ ,με ΒΕΣΠΑ
· 2010 ΚΑΤΩ ΙΤΑΛΙΑ με BMW R850R
· 2010 SKOPIA με ΒΜW R850R
· 2011 ΔΑΝΙΑ ,ΣΟΥΙΔΙΑ ,ΝΟΡΒΗΓΙΑ , ΓΕΡΜΑΝΙΑ , ΑΥΣΤΡΙΑ,ΙΤΑΛΙΑ ,περασμα από PASSO DELLO STELVIO με ΒΕΣΠΑ 2012 ????????????

Last edited by kostasr850; 31-12-2011 at 22:22.
Reply With Quote
  #8  
Παλιό 31-12-2011, 22:23
kostasr850 Ο/Η kostasr850 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2011
Περιοχή: LARISA
Μoto: BMW 850 R
Μηνύματα: 144
Προεπιλογή Απάντηση: Τα μοτοταξιδια μου(to know us better)!

double post!

Last edited by paschalis; 03-01-2012 at 08:26. Λόγος: double post
Reply With Quote
  #9  
Παλιό 31-12-2011, 22:23
kostasr850 Ο/Η kostasr850 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2011
Περιοχή: LARISA
Μoto: BMW 850 R
Μηνύματα: 144
Προεπιλογή Απάντηση: Τα μοτοταξιδια μου(to know us better)!

.......

Last edited by paschalis; 03-01-2012 at 08:26. Λόγος: double post!
Reply With Quote
  #10  
Παλιό 12-12-2011, 17:56
N4pSt3R Ο/Η N4pSt3R βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2010
Περιοχή: Ορεστιάδα N 41.500269,E 26.532206
Μoto: R1200 GS TT Desierto 3
Μηνύματα: 3,259
Προεπιλογή Απάντηση: Τα μοτοταξιδια μου(to know us better)!

Πάρα πολύ καλό θέμα!!!

Ιούνιος-Ιούλιος 2011 Ιταλία-Αυστρία-Ουγγαρία-Ρουμανία-Βουλγαρία.
Τα ταξίδια μόλις ξεκίνησαν!!!Ελπίζω να έχουμε υγεία σε 10 Χρόνια να έχει post για 10 χρονιές...

Για να μαθένουνε οι μικροί από τους παλιούς!!!!
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Τα λεφτά βρέθηκαν - Θα τα αξιοποιήσουν ??? ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ Ελλάδα 82 17-10-2011 11:53
ταξιδια papajim Εξορμήσεις χωρίς μοτό 8 16-01-2011 13:50
Καλο σου ταξιδι Κωστα! emix Διάφορα 51 20-05-2010 16:01
Πρωτα οι συνταξιουχοι! MARK Χιούμορ 4 10-05-2010 16:30
Αξιολογούνται οι οίκοι αξιολόγησης! Michael Chatzilias Επικαιρότητα 1 04-05-2010 15:59


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 15:43.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!