GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Μοτοσυκλέτα > Τεχνικά θέματα διάφορα

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #41  
Παλιό 22-06-2009, 10:55
pepax66 Ο/Η pepax66 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Νίκαια
Μoto: ΘΥΜΑ ΚΡΙΣΗΣ
Μηνύματα: 2,021
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΙΝΑΙ BMW

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από stavrouliasp Εμφάνιση μηνυμάτων
...και ας μείνει άλλος με το πρόβλημα,ε? Ωραία λογική...
Σαν μέσο πίεσης και μόνο είναι ένα από τα καλύτερα που μπορείς να προβάλεις σε ένα έμπορο που πάει να σε βγάλει τρελλό, γιατί δεν μπορεί να σου ρίξει την τιμή μεταπώλησης αφού σου έχει πει ότι η μηχανή σου είναι τέλεια..........! Επίσης μπορείς να μεταθέσεις το πρόβλημα σου σε αυτόν που στο φόρτωσε!
Reply With Quote
  #42  
Παλιό 22-06-2009, 11:05
Tombell Ο/Η Tombell βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Junior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: Πειραιάς
Μηνύματα: 21
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΙΝΑΙ BMW

Τον Γιώργο (γιαγιά αρκούδα), δεν τον γνωρίζω προσωπικά αλλά έχω διαβάσει πολλά από τα post του (όχι μόνο για το πρόβλημα που αντιμετωπίζει με τη μηχανή του) και σε άλλα φόρουμ. Η εντύπωση που έχω αποκομίσει είναι ότι πρόκειται για έναν έμπειρο αναβάτη και πολύ σοβαρό άτομο. Θεωρώ τα post του για τη σωστή οδήγηση της μηχανής, εξαιρετικά.

Καταλαβαίνω απόλυτα την οργή και την αγανάκτησή του γι αυτό το οποίο υφίσταται από την αντιπροσωπεία. Τους θεωρώ απαράδεκτους και εύχομαι στα δικαστήρια να πληρώσουν ακριβά την ταλαιπωρία του ανθρώπου, όπως επίσης και το γεγονός ότι έχει κινδυνέψει και πιστέυω στα λεγομένα του όταν το ισχυρίζεται αυτό.

Οποιοσδήποτε από εδώ μέσα αντιμετώπιζε τα ίδια, ποια θα ήταν η αντίδρασή του?
Να έχεις δώσει ένα σκασμό χρήματα για μία μηχανή, την οποία τη χρησιμποιείς και
για τη δουλειά σου, και αντ' αυτού να κινδυνεύεις κάθε φορά που την καβαλάς.

Και γιατί παρεξηγείστε που χαρακτηρίζει κίνδυνο τη BMW? Έκανε κάτι η αντιπροσωπεία
τόσον καιρό που υφίσταται το πρόβλημα? Και επιδή δεν έτυχε σε κανένα μας κάτι
τόσο σοβαρό, η γενίκευση είναι κατακριτέα? Αν αύριο είμαι εγώ ή οποιοσδήποτε άλλος
και δούμε από πρώτο χέι ότι η ΜΑΜΑ μας γράφει κανονικά τότε τι?

Δεν αρέσει σε κάποιους να χαλάει η εικόνα της BMW ή η εικόνα που έχουμε σχηματίσει στο μυαλό μας για τη μηχανή
που καβαλάμε? Κι εγώ BMW έχω αλλά κολλημένος με τη μάρκα δεν έιμαι ούτε ποτέ ήμουνα.
Όταν πληρώνω για κάτι τόσα χρήματα, περιμένω τουλάχιστον μία σοβαρή αντιμετώπιση, όταν
κάτι θα στραβώσει και προσωπικά μέχρι στιγμής δεν την έχω δει.

Φίλε Γιώργο είμαι μαζί σου και ελπίζω η ταλαιπωρία σου να τελειώσει γρήγορα.

Θωμάς
Reply With Quote
  #43  
Παλιό 22-06-2009, 11:25
nikosf800 Ο/Η nikosf800 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: ΒΟΛΟΣ
Μoto: F800GS
Μηνύματα: 310
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΙΝΑΙ BMW

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Tombell Εμφάνιση μηνυμάτων
Τον Γιώργο (γιαγιά αρκούδα), δεν τον γνωρίζω προσωπικά αλλά έχω διαβάσει πολλά από τα post του (όχι μόνο για το πρόβλημα που αντιμετωπίζει με τη μηχανή του) και σε άλλα φόρουμ. Η εντύπωση που έχω αποκομίσει είναι ότι πρόκειται για έναν έμπειρο αναβάτη και πολύ σοβαρό άτομο. Θεωρώ τα post του για τη σωστή οδήγηση της μηχανής, εξαιρετικά.

Καταλαβαίνω απόλυτα την οργή και την αγανάκτησή του γι αυτό το οποίο υφίσταται από την αντιπροσωπεία. Τους θεωρώ



Kαι εγώ δεν το γνωρίζω το παληκάρι αλλα έχω δει το πρόβλημά του πολλές φορες σε πολλα φόρουμ και δεν καταλαβαίνω μερικούς εδωμέσα.Δηλαδη αμα σου κάνουν τη στραβή απαγορευεται να πάμε στα δικαστιρια να βρουμε το δίκιο μας;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;Αμα τύχαινε στον καθένα να δούμε πωσ θα τρέχανε στους δικιγόρους !!!!!!
Reply With Quote
  #44  
Παλιό 22-06-2009, 11:29
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΙΝΑΙ BMW

Συναδελφοι,
Απευθύνομαι σε όλους εσας που απαντησατε στην ‘’γιαγιά αρκούδα’’, και σας λεω ότι ΟΛΟΙ εχετε δικιο σε αυτα που γραφετε και υποστηριζετε!!! Ναι, εχετε δίκιο, όμως...., ελατε στην θεση του, εχει δωσει 25,000ε που για πολλους ειναι περισσότερα απο τους μισθούς ενος ολοκληρου χρόνου κι αντιμετωπιζει χρόνια προβληματα τα οποια δεν βρίσκουν λυση!!!!! Αυτό απο μονο του ειναι ανεπιτρεπτο οχι μονον για την BMW αλλα και για την Kymco, Zogshen κ.α Ταιβανο/Κινεζικες φτηνές εταιρείες!!! Δεν μπορεις να αγοράζεις ενα brand name της εμβελειας αυτής, να δινεις ενα σκασμο λεφτά και να μην μπορουν να φτάξουν την όποια βλαβη οσο σπουδαία / περιπλοκη ειναι!!! Οπως και να το δει κανεις ειναι απαραδεκτο!!! Κι απο οσο ξερω ο ανθρωπος ταλαιπωρειται καιρό τώρα!!!!!
Ξεχειλιζει απο αγανακτηση το ποστ του και καταλαβαινω οτι απο αυτην παρασυρεται και καταφευγει σε χαρακτηρισμους για την μαμα εταιρεία!! Αλλα, για σκεφτείτε, να συνεβαιναν σε εμας ολα αυτα που συμβαινουν σε αυτον (με –25000ε) πως θα αντιδρούσαμε??? Αλλοι ειναι ψυχραιμοτεροι με τεραστια υπομονη κι άλλοι οχι!!!!


Για την ‘’γιαγια αρκουδα’’


Αγαπητε συνονοματε Γιωργο

Το ποστ σου ειναι χειμαρρώδες και όπως εγραψα και πιο πανω ξεχειλιζει (δικαίως) απο αγανακτηση!!! Καταλαβαινω την εμφαση που ηθελες να δωσεις αλλα απο τον τιτλο και μονον παιρνει η μπαλα ολους τους κατοχους BMW, που ομολογουμενως αντιμετωπιζουν προβληματα (σε αντιθεση με το ονομα και την ιστορια της BMW), αλλα δεν ειναι όλοι!!!! Όμως υπαρχουν, λιγοι ¨η πολλοί δεν εχει σημασια, κι αυτοι που δεν εχουν κανενα προβλημα!!! Θέλεις να το ονομασουμε ‘’τυχη’’ θέλεις να το πουμε ‘’ ο Θεός εβαλε το χερι του’’ όπως και να το πουμε υπαρχουν κι αυτοι!!!! Δεν μπορεις να το αμφισβητείς ολοκληρωτικά!!!
Στο δευτερο ποστ σου καταφερνεσαι εναντίον του φορουμ και των συντελεστων του, γιατί? Ο Αρκας δεν σου εγραψε κατι προσβλητικό εν αντιθεση με εσενα που τον/τους ‘’ελουσες’’ κανονικά!!! Αυτο το φορουμ (όπως κι αλλα) ειναι γεματο απο παραπονα για τα προιοντα BMW και σε κανενα σημειο οι αντμιν δεν παρενεβησαν να τα ‘’κοψουν’’ διότι έπρεπε να ειπωθουν και να μαθευτούν!! Δεν νομιζω να θελουν να χαιδεψουν τα αυτια κανενός και καμιανής εταιρείας!!! Αν ηθελαν κατι τετοιο θα ‘’εκοβαν’’ πολλούς ποσταδόρους!!!
Αγαπητε Γιωργο, σε παρακολουθω καιρό τωρα (ειναι κανα δυο χρονια νομιζω) κι απο άλλο φορουμ και ανγνωριζοντας σε απο τα γραφομενα σου σαν εναν σοβαρό και μετρημενο ανθρωπο για το τέλος αφησα τα περι ‘’χρηματοδοτησεως’’!! Πολυ ευαισθητο θεμα πραγματι αλλα.....δεν αφορα εμας!! Ο καθε ιδιοκτητης φορουμ εχει το δικαιωμα να βρισκει λεφτά για να ‘’τρεξει’’ το φορουμ του όπου θελει και μπορει!!! Εφόσον τα μελη δεν εχουν καμια οικονομικη επιβαρυνση (θυμιζω οτι σε άλλα φορουμς υπαρχει το ‘’paypal donate’’), και τα χρηματα δεν προερχονται απο παρανομες δραστηριότητες.......τι μας μέλει? Μπορει ο ιδιοκτητης να τα βρει μεσω συνβεργαζομενων καταστηματων (εδω δεν υφισταται κατι τετοιο), μπορει να τα βρει μεσω διανυκτερευσεων σε Πανελληνιες (που ουτε αυτο υφισταται εδω), μπορει...., μπορει.........θα μπορουσα να σου παραθεσω αλλους 10 τρόπους!!!
Νομίζεις οτι αν υπηρχε ‘’χρηματοδοτηση’’ απο την BMW Hellas θα με αφηνανε εμενα να γράφω τις παπαριές περι αξιοπιστιας των BMW και να ποσταρω τα λινκς για τις ανακλησεις τους που καποιες δεν εχουν αναγγελθεί ποτέ στην Ελλαδα? Αυτο μονον κακο κανει στην BMW Hellas αλλα........ειμαι εδω!! Αν με διαβαζεις θα εχεις παρατηρησει ποσο καυστικός γινομαι ορισμενες φορές κιας γραφω σε BMW φόρουμ εχοντας Χοντα μια ζωή!!! (πλην μιας εξαιρεσης που ειχα BMW!!!!
Αυτο Γιωργη λεγεται, κατα την γνωμη μου, ελευθερία του λογου!!! Την οποια ελευθερια δεν θα την ειχαμε αν τα πραγματα ηταν ετσι όπως τα λες!!!

Για το τέλος, κανεις δεν θέλει να διαγραφτεις, εξ άλλου οι ιδιοκτητες ειναι φανατικοι ‘’πολεμιοι’’ των διαγραφων του ‘’ban’’ κι αλλων συναφών!!!
Εχουμε μια καλη παρεα εδω μεσα, μονον λιγο ‘’πολιτικη’’ χρειαζεται στα γραφομενα μας για να μην χανουμε και το δικιο μας!!!!
Reply With Quote
  #45  
Παλιό 22-06-2009, 11:36
ntinopoulos Ο/Η ntinopoulos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: NIKEA-PIREAS
Μoto: 1200gs
Μηνύματα: 10,013
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΙΝΑΙ BMW

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Tombell Εμφάνιση μηνυμάτων
Τον Γιώργο (γιαγιά αρκούδα), δεν τον γνωρίζω προσωπικά αλλά έχω διαβάσει πολλά από τα post του (όχι μόνο για το πρόβλημα που αντιμετωπίζει με τη μηχανή του) και σε άλλα φόρουμ. Η εντύπωση που έχω αποκομίσει είναι ότι πρόκειται για έναν έμπειρο αναβάτη και πολύ σοβαρό άτομο. Θεωρώ τα post του για τη σωστή οδήγηση της μηχανής, εξαιρετικά.

Καταλαβαίνω απόλυτα την οργή και την αγανάκτησή του γι αυτό το οποίο υφίσταται από την αντιπροσωπεία. Τους θεωρώ απαράδεκτους και εύχομαι στα δικαστήρια να πληρώσουν ακριβά την ταλαιπωρία του ανθρώπου, όπως επίσης και το γεγονός ότι έχει κινδυνέψει και πιστέυω στα λεγομένα του όταν το ισχυρίζεται αυτό.

Οποιοσδήποτε από εδώ μέσα αντιμετώπιζε τα ίδια, ποια θα ήταν η αντίδρασή του?
Να έχεις δώσει ένα σκασμό χρήματα για μία μηχανή, την οποία τη χρησιμποιείς και
για τη δουλειά σου, και αντ' αυτού να κινδυνεύεις κάθε φορά που την καβαλάς.

Και γιατί παρεξηγείστε που χαρακτηρίζει κίνδυνο τη BMW? Έκανε κάτι η αντιπροσωπεία
τόσον καιρό που υφίσταται το πρόβλημα? Και επιδή δεν έτυχε σε κανένα μας κάτι
τόσο σοβαρό, η γενίκευση είναι κατακριτέα? Αν αύριο είμαι εγώ ή οποιοσδήποτε άλλος
και δούμε από πρώτο χέι ότι η ΜΑΜΑ μας γράφει κανονικά τότε τι?

Δεν αρέσει σε κάποιους να χαλάει η εικόνα της BMW ή η εικόνα που έχουμε σχηματίσει στο μυαλό μας για τη μηχανή
που καβαλάμε? Κι εγώ BMW έχω αλλά κολλημένος με τη μάρκα δεν έιμαι ούτε ποτέ ήμουνα.
Όταν πληρώνω για κάτι τόσα χρήματα, περιμένω τουλάχιστον μία σοβαρή αντιμετώπιση, όταν
κάτι θα στραβώσει και προσωπικά μέχρι στιγμής δεν την έχω δει.

Φίλε Γιώργο είμαι μαζί σου και ελπίζω η ταλαιπωρία σου να τελειώσει γρήγορα.

Θωμάς
οταν αφηνει ομως υπονοουμενα οτι το forum τα παιρνει και εξαρταται απ τη bmw,μονο σοβαρος ανθρωπος δε μου φαινεται!
δεν εξεταζω αν εχει δικιο η οχι!η συμπεριφορα του προς ολους εμας ειναι κατακριτεα!δικαιωμα του καθενα να εκφραζει τα παραπονα του στην bmw για οποιοδηποτε θεμα αλλα με κοσμιο τροπο!μην ξεχναμε οτι πολλοι το εχουν κανει με ωριμο τροπο και δε δημιουργηθηκε ποτε θεμα!
υπαρχει και το mammyland.gr,forum για εγκυους και καινουργιες μητερες στο οποιο μπαινει η γυναικα μου.αν θελει μπορω να κανονισω να ποσταρει τα κειμενα του κι εκει!εκει αποκλειεται να τα παιρνουν απο τη bmw!!!

υ.γ.θωμα διαβασες ολα τα post του φιλου?
Reply With Quote
  #46  
Παλιό 22-06-2009, 11:55
pepax66 Ο/Η pepax66 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Νίκαια
Μoto: ΘΥΜΑ ΚΡΙΣΗΣ
Μηνύματα: 2,021
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΙΝΑΙ BMW

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Tombell Εμφάνιση μηνυμάτων
Καταλαβαίνω απόλυτα την οργή και την αγανάκτησή του γι αυτό το οποίο υφίσταται από την αντιπροσωπεία. Τους θεωρώ απαράδεκτους και εύχομαι στα δικαστήρια να πληρώσουν ακριβά την ταλαιπωρία του ανθρώπου, όπως επίσης και το γεγονός ότι έχει κινδυνέψει και πιστέυω στα λεγομένα του όταν το ισχυρίζεται αυτό.


Και γιατί παρεξηγείστε που χαρακτηρίζει κίνδυνο τη BMW?
Θωμάς
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από nikosf800 Εμφάνιση μηνυμάτων
Kαι εγώ δεν το γνωρίζω το παληκάρι αλλα έχω δει το πρόβλημά του πολλές φορες σε πολλα φόρουμ και δεν καταλαβαίνω μερικούς εδωμέσα.Δηλαδη αμα σου κάνουν τη στραβή απαγορευεται να πάμε στα δικαστιρια να βρουμε το δίκιο μας;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;Αμα τύχαινε στον καθένα να δούμε πωσ θα τρέχανε στους δικιγόρους !!!!!!
Θωμά και Νίκο,

Κανείς δεν διαφώνησε με τον Γιώργο σε ότι ανέφερε σχετικά με την Ελληνική αντιπρόσωπευση της BMW και όχι μόνο συμπάσχουμε αλλά και, εάν είχατε διαβάσει προηγούμενα post δικά μου και άλλων φίλων, θα βλέπατε πως όχι μονο δικηγόρο αλλά και εφέτη ανακριτή προτείνουμε να χρησιμοποιήσει για να βρει το δίκιο του. Οι ενστάσεις όλων μας είναι στα άλλα όπως χαρακτηρισμοί κατά των forum που τα "παίρνουν" και κατά των αναβατών BMW που όπως λέει καβαλάμε σκουπίδια και έχουμε συνδέσει το εγώ μας και πολλά άλλα με την μηχανή που καβαλάμε! Εμένα είναι η πρώτη μου BMW μετά από καμιά 20αριά μηχανάκια και δεν ξέρω ποια θα είναι η επόμενή μου, και δεν θέλω να με χαρακτηρίζουν έτσι! Επίσης από ότι ακούγεται και διαβάζεται αυτό το post του εδώ ήταν το πιο "καλοχτενισμένο" σε σύγκριση με άλλα σε άλλα forums..........
Reply With Quote
  #47  
Παλιό 22-06-2009, 12:11
Tombell Ο/Η Tombell βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Junior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: Πειραιάς
Μηνύματα: 21
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΙΝΑΙ BMW

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ntinopoulos Εμφάνιση μηνυμάτων
υπαρχει και το mammyland.gr,forum για εγκυους και καινουργιες μητερες στο οποιο μπαινει η γυναικα μου.αν θελει μπορω να κανονισω να ποσταρει τα κειμενα του κι εκει!εκει αποκλειεται να τα παιρνουν απο τη bmw!!!
Reply With Quote
  #48  
Παλιό 22-06-2009, 12:33
Κύρος Γρανάζης Ο/Η Κύρος Γρανάζης βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Νέα Κυψέλη,Βραχάτι Κορινθίας
Μoto: R1200GS
Μηνύματα: 293
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΙΝΑΙ BMW

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από γιαγια αρκουδα Εμφάνιση μηνυμάτων
3) γιατι προσβαλεστε εσεισ και δεν προσβαλονται απο την bmw ? σασ εβαλαν χερι οτι θα σας κοψουν την επιδοτιση που περνετε για τα εξοδα του φορουμ? ειστε περισοτερο ευεστιτοι εσεισ απο αυτουσ που κατασκευαζουν της bmw? παραξενο αυτο.........
Αγαπητέ Κύριε (Γιαγιά αρκούδα) μπορείς να συμφωνείς ή να διαφωνείς μαζί μου όσο θέλεις.
Δεν σου αναγνωρίζω το δικαίωμα να μου προσδίδεις το χαρακτηρισμό του φερέφωνου της BMW
εκτός και αν πείσεις την BMW να μου δώσει τα χρήματα που έχω δώσει για το φόρουμ μέχρι σήμερα.
Ευχαριστώ.

Last edited by Κύρος Γρανάζης; 22-06-2009 at 16:31.
Reply With Quote
  #49  
Παλιό 22-06-2009, 12:37
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΙΝΑΙ BMW

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Κύρος Γρανάζης Εμφάνιση μηνυμάτων
Αγαπητέ Κύριε (Γιαγιά αρκούδα) μπορείς να συμφωνείς ή να διαφωνείς μαζί μου όσο θέλεις.
Δεν σου αναγνωρίζω το δικαίωμα να μου προσδίδεις το χαρακτηρισμό του φερέφωνου τις BMW
εκτός και αν πείσεις την BMW να μου δώσει τα χρήματα που έχω δώσει για το φόρουμ μέχρι σήμερα.
Ευχαριστώ.
δεν νομιζω να απευθυνόταν σε κανέναν απο εμας η γιαγια αρκουδα, μαλλον προς την Ο.Δ. ηταν τα βελη του!!!
Reply With Quote
  #50  
Παλιό 22-06-2009, 13:47
wolferin Ο/Η wolferin βρίσκεται εκτός σύνδεσης
J. Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: ΓΛΥΦΑΔΑ
Μoto: R 1200 GS
Μηνύματα: 2,944
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΙΝΑΙ BMW

Να πω κι εγω την αποψη μου ως μελος της ιδρυτικης ομαδας:

συμπασχω με την περιπετεια σου φιλε Γιαγια Αρκουδα κι ευχομαι να εχει αισιο και συντομο τελος.Να πω ομως οτι η ΒΜW σου ειχε προτεινει δωρεαν επισκευη και δεν δεχτηκες?(συμφωνα με δικα σου λεγομενα)!!!!
εαν η μηχανη εχει προβλημα τοτε γιατι την κυκλοφορεις,(εφοσον δεν νοιαζεσαι ΕΣΥ για την ζωη σου πως περιμενεις απο μια εταιρεια να το κανει?)(εγω προσωπικα σε ειχα δει στα διοδια της Ελευσινας να φευγεις για εκδρομη πριν ενα μηνα)
δεν διωχνουμε ουτε λογοκρινουμε κανενα μελος (οπως ειδες ολα σου τα μηνυματα ειναι ακεραια).
οσο για τις ανυποστατες και ψευδεις κατηγοριες σου για χρηματισμο μας απο την BMW θα σε παρακαλουσα να τις ανακαλεσεις αμεσα γιατι τα νομιμα μεσα ισχυουν και μεταξυ ιδιωτων!!!!!!
Reply With Quote
Απάντηση

Tags
1100, 1150, 1200, bmw, bmw gs moto, bmw moto, bmw moto gs, bmwmoto, f800, forum, forumgs, gs 1150, gs forum, gs moto bmw, gs_gs, gs1100, gs800, gsbmw, gsbmwmoto, gsforum, gsmoto, moto, moto bmw, motobmw


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΙΣ ΚΛΕΙΔΑΡΙΕΣ ΤΩΝ ΣΠΙΤΙΩΝ ΣΑΣ danaos Διάφορα 25 23-06-2009 14:52
ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟΥΣ ΚΑΤΟΧΟΥΣ R1200GS/GSA pepax66 Γενικά - Μοτοσυκλέτα 33 12-06-2009 18:51
ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΡΟΜΟΣ FOOST Καλώς ήλθατε 25 10-06-2009 09:13
ΧΑΜΟΓΕΛΑΤΕ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΑΔΟΤΙΚΟ!!! PortoLeone Αστεία Video 8 09-06-2009 15:21
ΠΡΟΣΟΧΗ Χ 2 !!! ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ Yπολογιστές - Διαδίκτυο - Consol - Games 6 22-01-2009 22:59


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 16:07.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!