GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Ελλάδα και Κόσμος > Επικαιρότητα

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιό 08-11-2013, 15:24
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Επέμβαση των ΜΑΤ στην ΕΡΤ – εκκενώθηκε το ραδιομέγ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από paschalis Εμφάνιση μηνυμάτων
Eιναι αξιον αποριας πως με τοσα χρονια μεσα στο νερο
σου διαφευγει η Αρχη των συγκοινωνουντων δοχειων!


Κατι σαν τα ξενοδοχεια στα χωρια των Αλπεων..
Στροφαρεις ολη μερα και το απογευμα μπαινεις στο χωριο.
Σε ποιο ξενοδοχειο θα πας?
Σε αυτο που εχει απ'εξω μηχανακια!!!


εσύ ναι, ΟΧΙ οι αλλοι........ολα τα δαχτυλα δεν ειναι τα ιδια!!!!

Εγω θα πήγαινα σε αλλο ξενοδοχείο οπου εχει απέξω αυτοκινητα, ακριβα αυτοκινητα, διοτι θα το θεωρουσα καλυτερο για την διαμονή μου αλλα και κυριως διότι 35 χρόνια συζητησεις για μηχανακια και γκομενες ειναι πολλα......τωρα θελω να συζητω και για αλλα πραγματα.....

...και ειμαι σιγουρος οτι δεν ειμαι ο μονος....
Reply With Quote
  #2  
Παλιό 08-11-2013, 15:28
ilias vara Ο/Η ilias vara βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2011
Περιοχή: θεσσαλονικη-ΣΕΡΡΕΣ
Μoto: varadero mk3
Μηνύματα: 3,514
Προεπιλογή Απάντηση: Επέμβαση των ΜΑΤ στην ΕΡΤ – εκκενώθηκε το ραδιομέγ

ο ξερόλας - Νίκος Κυπουργός - YouTube

έλα μουσικό διάλειμμα.,.,.,.,


κάθε παραλληλισμός με οποιονδήποτε είναι κακόβουλες σκέψεις


Reply With Quote
  #3  
Παλιό 10-11-2013, 18:36
yannis Ο/Η yannis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Κερατσίνι Far-west
Μoto: F 800 GS._ Αα, ξέχασα. BMW !!!!!
Μηνύματα: 2,987
Προεπιλογή Απάντηση: Επέμβαση των ΜΑΤ στην ΕΡΤ – εκκενώθηκε το ραδιομέγ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από paschalis Εμφάνιση μηνυμάτων
Eιναι αξιον αποριας πως με τοσα χρονια μεσα στο νερο
σου διαφευγει η Αρχη των συγκοινωνουντων δοχειων!


Κατι σαν τα ξενοδοχεια στα χωρια των Αλπεων..
Στροφαρεις ολη μερα και το απογευμα μπαινεις στο χωριο.
Σε ποιο ξενοδοχειο θα πας?
Σε αυτο που εχει απ'εξω μηχανακια!!!


Πασχάλη μου αλίμονο!!!!!
Τα συγκοινωνούντα δοχεία, έφεραν κι εμάς εδώ και πάει λέγοντας.
Δεν αναφέρθηκα απαξιωτικά φυσικά στην παρέα κανενός. Απλά όταν δεν σου αρέσει κάπου σηκώνεσαι και φεύγεις και τους γράφεις όπου γουστάρεις. Αν πας κάπου αλλού και αντί να σέβεσαι και να απολαμβάνεις την καινούρια παρέα, έχεις σαν μοναδικό σκοπό της ύπαρξης σου να κατηγορείς την προηγούμενη, στην οποία εκούσια συμμετείχες, τότε μάλλον δεν φταίνε οι παρέες, αλλά...
Συνήθως, όπως είμαι σίγουρος γνωρίζεις, μετά από λίγο και στην καινούρια παρέα βρίσκουν ελαττώματα και πρέπει να διορθωθούν κατά την αντίληψη των πονεμένων κλπ κλπ.
Σε αυτούς τους "πονεμένους" πήγαινε η απαξίωση μου.

Last edited by yannis; 10-11-2013 at 18:45.
Reply With Quote
  #4  
Παλιό 08-11-2013, 15:17
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Επέμβαση των ΜΑΤ στην ΕΡΤ – εκκενώθηκε το ραδιομέγ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από mario Εμφάνιση μηνυμάτων
Αγόρι δεν πιάνω το νόημα τον γραπτών σου. Σε διαβεβαιώ όμως πως τα πολιτικά και οι φανατικοί οπαδοί τους δεν θα λείψουν από αυτό το φόρουμ σίγουρα.
Πως εισαι τοσο σίγουρος?

Συγνώμη που ρωτώ αλλά οι εμφανίσεις των πολιτικων νηματων και ο αριθμος των απαντησεων σε αυτά υποδυλώνουν άλλα......


Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από mario Εμφάνιση μηνυμάτων
Και αν δεν πιάνεις το νόημα "Ναι θέλουμε να διαβάζουμε την είδηση και κάποια ευγενή σχόλια, δεν μας αρέσει όμως η υποκειμενική και επιβαλλόμενη άποψη του καθένα που από τον παιδαριώδη ενθουσιασμό βλέπει μόνο το δεντρο και χάνει το δασος". Υμαρτον λοιπόν μαζέψτε τους εαυτούς σας ο καθένας μπας και πάρει ρεπό ο σχολικός φύλακας.
Τα δέντρα ομως φτιαχνουν το δασος σιγα-σιγα για να το χαιρομαστε μετα απο χρονια ΟΛΟΙ ΜΑΣ και τα παιδια μας μετα απο εμας.......
Οταν το δασος καει τοτε αναγενιεται ξανα αλλα περνει χρόνο.......αναγεννιεται με επιβολη του ιδιου στο περιβαλλον........

Αν δεν μπορεις να παρακολουθησεις αυτη την αναγεννηση, ή οποία παρατιθεται στα νήματα δεντρο-δεντρο μνημονευοντας φυσικα το καθε καινουριο δεντρο ξεχωριστά, δεν υπάρχει λογος να παρακολουθείς τα σχετικά νηματα......

Επιβολή του τι θα γραφτεί δεν χωράει....ειναι σαν να βαζεις φωτιά και να καις ξανα το καθε νεο δεντρο που φυτρωνει στις σταχτες.......
Reply With Quote
  #5  
Παλιό 08-11-2013, 15:41
mario Ο/Η mario βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2009
Περιοχή: Πάτρα
Μoto: R1200GS Adv.
Μηνύματα: 6,828
Προεπιλογή Απάντηση: Επέμβαση των ΜΑΤ στην ΕΡΤ – εκκενώθηκε το ραδιομέγ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
Πως εισαι τοσο σίγουρος?

Συγνώμη που ρωτώ αλλά οι εμφανίσεις των πολιτικων νηματων και ο αριθμος των απαντησεων σε αυτά υποδυλώνουν άλλα......


Γιώργο όσο και θες να το πιστέψεις αυτό που λες εμένα δεν με πείθεις. Τα στατιστικά του φόρουμ λένε αλλά πράγματα καθώς και η δυσαρέσκεια της πλειοψηφίας.

Τα δέντρα ομως φτιαχνουν το δασος σιγα-σιγα για να το χαιρομαστε μετα απο χρονια ΟΛΟΙ ΜΑΣ και τα παιδια μας μετα απο εμας.......
Οταν το δασος καει τοτε αναγενιεται ξανα αλλα περνει χρόνο.......αναγεννιεται με επιβολη του ιδιου στο περιβαλλον........

Αν δεν μπορεις να παρακολουθησεις αυτη την αναγεννηση, ή οποία παρατιθεται στα νήματα δεντρο-δεντρο μνημονευοντας φυσικα το καθε καινουριο δεντρο ξεχωριστά, δεν υπάρχει λογος να παρακολουθείς τα σχετικά νηματα......

Επιβολή του τι θα γραφτεί δεν χωράει....ειναι σαν να βαζεις φωτιά και να καις ξανα το καθε νεο δεντρο που φυτρωνει στις σταχτες.......
Γιώργο οι νόμοι της φύσης είναι τελείως διαφορετικοί από αυτά που αναφέρεις και Μην ξεχνάς πως σε πολλές περιπτώσεις υπάρχει και η μαζική ΑΝΑΔΑΣΩΣΗ από μερίδα ανθρώπων με πολλαπλά ενδιαφέροντα χωρίς να δίνουν βάση ούτε στους εμπρηστές αλλά ούτε να περιμένουν πότε θα ξαναγίνει δάσος ένα ένα δέντρο..... Ξαναφυτευουν ποτίζουν και απολαμβάνουν.

Στάλθηκε από το σούπερ ντουπερ κινητό μου!
Reply With Quote
  #6  
Παλιό 08-11-2013, 15:56
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Επέμβαση των ΜΑΤ στην ΕΡΤ – εκκενώθηκε το ραδιομέγ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από mario Εμφάνιση μηνυμάτων
Γιώργο όσο και θες να το πιστέψεις αυτό που λες εμένα δεν με πείθεις.
Τα στατιστικά του φόρουμ λένε αλλά πράγματα καθώς και η δυσαρέσκεια της πλειοψηφίας.
Γιώργο οι νόμοι της φύσης είναι τελείως διαφορετικοί από αυτά που αναφέρεις και Μην ξεχνάς πως σε πολλές περιπτώσεις υπάρχει και η μαζική ΑΝΑΔΑΣΩΣΗ από μερίδα ανθρώπων με πολλαπλά ενδιαφέροντα χωρίς να δίνουν βάση ούτε στους εμπρηστές αλλά ούτε να περιμένουν πότε θα ξαναγίνει δάσος ένα ένα δέντρο..... Ξαναφυτευουν ποτίζουν και απολαμβάνουν.

Στάλθηκε από το σούπερ ντουπερ κινητό μου!
τα στατιστικα του φορουμ ΕΙΝΑΙ η πλειοψηφια......κι οχι η παρεα του Σ/Κυριακου......

Οπως και να ειναι ομως ο σκοπος μου δεν ειναι να πεισω αλλα να ενημερωσω και να συζητησω.......πειθεσαι ¨η οχι, εσυ και αλλοι, μου/μας ειναι παντελως αδιαφορο.......οπως αδιαφορο μου/μας ειναι αν καποιοι δεν θελουν την πολιτικη στο φορουμ αυτο. Οσο υπαρχουν τα νηματα ''επικαιροτητα'' κι ''ελλαδα'' νομιμοποιουμαι(-στε) να γραφω(-ουμε) για την πολιτικη της χωρας μου(μας) και τα τεκταινομενα σε αυτην την χωρα.......
....οσο και να αντιτιθεσθε.......
Reply With Quote
  #7  
Παλιό 08-11-2013, 17:35
jtnakos Ο/Η jtnakos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2011
Περιοχή: Σιατιστα
Μoto: MΠΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ MW(είχα και θα ξανα πάρω)
Μηνύματα: 4,783
Προεπιλογή Απάντηση: Επέμβαση των ΜΑΤ στην ΕΡΤ – εκκενώθηκε το ραδιομέγ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από diomiles Εμφάνιση μηνυμάτων
Παρακαλώ να σεβαστείτε και εμας που παρακολουθούμε τα πολιτικά θέματα ....

Γιατί πρέπει με το ζόρι να τα ανοίγετε και να τα διαβάζετε?????

Θυμήθηκα ένα περιστατικό ...

Μια ώριμη κυρία παίρνει έξαλλη την αστυνομία και καταγγέλλει ότι απέναντι απο το διαμέρισμα της σουλατσάρει ένα γυμνός άνδρας.
Οταν έφτασε η αστυνομία για επιτόπιο έλεγχο δεν μπόρεσαν να δουν κάτι το επιλήψιμο.
Λεει το όργανο στην κυρία ότι δεν πλέπουν τίποτα.
Και τους απαντά η κυρία ¨¨¨αμα ανεβείτε πάνω στην καρέκλα θα τον δείτ娨

Τόσα θέματα έχει το φόρουμ .Προσπεράστε αυτά που δεν σας κάνουν ...τόσο απλά
Μπορεις ΚΑΙ εσυ να ενταχτεις στην ομαδα τον πολιτικων συζητησεων...
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
Πως εισαι τοσο σίγουρος?

Συγνώμη που ρωτώ αλλά οι εμφανίσεις των πολιτικων νηματων και ο αριθμος των απαντησεων σε αυτά υποδυλώνουν άλλα......


Γιωργη μπηκα λιγο στο προφιλ σου και να με συμπαθας κιολας και ανετρεξα στα θεματα που ανεβασες ..ριξε λιγο μια ματια..

επεμβαση των ματ ,,,δολοφονια με πολιτικα κινητρα,,τι επιτελους επιδιωκει ο ΣΥΡΙΖΑ,,θετικο ισοζυγιο..,,ΚΤΛ..ΚΤΛ..ΚΤΛ..ΚΤΛ..ΚΤΛ..

Και φυσικα υποδυλωνουν αλλα αφου αυτοι που στηρίζουν τα πολιτικα θεματα ειναι μετριμενοι στα δαχτυλα..ΑΛΛΑ δυστιχως με Τ Ο Σ Α πολλα μυνηματα ανα θεμα...

Τα δέντρα ομως φτιαχνουν το δασος σιγα-σιγα για να το χαιρομαστε μετα απο χρονια ΟΛΟΙ ΜΑΣ και τα παιδια μας μετα απο εμας.......
Οταν το δασος καει τοτε αναγενιεται ξανα αλλα περνει χρόνο.......αναγεννιεται με επιβολη του ιδιου στο περιβαλλον........

Αν δεν μπορεις να παρακολουθησεις αυτη την αναγεννηση, ή οποία παρατιθεται στα νήματα δεντρο-δεντρο μνημονευοντας φυσικα το καθε καινουριο δεντρο ξεχωριστά, δεν υπάρχει λογος να παρακολουθείς τα σχετικά νηματα......

Επιβολή του τι θα γραφτεί δεν χωράει....ειναι σαν να βαζεις φωτιά και να καις ξανα το καθε νεο δεντρο που φυτρωνει στις σταχτες.......
Οπως θελετε να σεβαστουμε τα πολιτικα θεματα σε ενα ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΤΙΚΟ forum που απαρυθμει ανω των 7500+ μελων ετσι και εσεις πρεπει να σεβαστειτε και εμας που θελουμε να μπουμε μεσα στο φορουμ για να χαλαρωσουμε διαβαζοντας για την μοτοσυκλετα,αν θελαμε πολιτικα θα μπαιναμε η μαλλον θα γραφομασταν σε forum πολιτικου περιεχομενου και μην μου πειτε ΜΗΝ ΤΑ ΑΝΟΙΓΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ....γιατι θα απαντησω πηγαινε γραψτα ΑΛΛΟΥ

Δυστιχως αυτου του ιδους θεματα με εκαναν να μπαινω ολο και λιγοτερο στο forum απομακρυνοντας με απο αυτο ολο και ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ,βεβαια σε μερικους ισως στους περισσοτερους ,,ξερω τους καηκε η ριγανη ΑΛΛΑ με στενοχωρει για τα αδερφακια που εκανα εδω μεσα οτι θα τα εχω κοντα μου ολο και ΛΙΓΟΤΕΡΟ μιας και τα θεματα δεν μου ειναι ευχαριστα
Reply With Quote
  #8  
Παλιό 10-11-2013, 10:58
forester Ο/Η forester βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2011
Περιοχή: ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Μoto: R 1200 GS Triple Black και μπλουζάκια ΚΤΜ
Μηνύματα: 4,214
Προεπιλογή Απάντηση: Επέμβαση των ΜΑΤ στην ΕΡΤ – εκκενώθηκε το ραδιομέγ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από forester Εμφάνιση μηνυμάτων
Γι αυτό λέμε "όχι πολιτικά στο φόρουμ", αλλά......
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από yannis Εμφάνιση μηνυμάτων
Τώρα δηλαδή πιστεύεις πως αν φτιάξετε ένα δικό σας φόρουμ χωρίς πολιτικά και κάτσετε εκεί... θα μας λείψετε;;;;;;;

Εδώ που τα λέμε, κάπου πήρε το μάτι μου ένα καφενείο που μαζεύοντε κάτι "παλιές" χήρες και κλαίνε!!!



Όχι ρε συ... Σιγά μη σας λείψουμε!



Εμείς θέλουμε να μας λείπετε
Reply With Quote
  #9  
Παλιό 10-11-2013, 18:23
yannis Ο/Η yannis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Κερατσίνι Far-west
Μoto: F 800 GS._ Αα, ξέχασα. BMW !!!!!
Μηνύματα: 2,987
Προεπιλογή Απάντηση: Επέμβαση των ΜΑΤ στην ΕΡΤ – εκκενώθηκε το ραδιομέγ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από forester Εμφάνιση μηνυμάτων
Όχι ρε συ... Σιγά μη σας λείψουμε!



Εμείς θέλουμε να μας λείπετε

Μπααααα...
Εμείς δεν έχουμε κανένα κόμπλεξ να επιβάλλουμε τις απόψεις μας στους άλλους. Εκεί, άλλωστε είναι και το θέμα.
Βλέπεις, όταν συμφωνείται με τις απόψεις ορισμένων, όπως κι αν εκφράζονται αυτές, κάνετε την πάπια. Θυμόσαστε να υπερασπιστείτε την "πληγωμένη σας αισθητική", μόνον όταν διαφωνείτε. Αυτό όμως, λυπάμαι που το θυμίζω, αλλά είναι φασίζουσα νοοτροπία και σιγά μην έχουν αισθητική οι...
Για αυτό αγαπητέ μου Θοδωρή αν έχεις κάτι να σχολιάσεις, σωστό ή λάθος για τους υπόλοιπους δεν έχει σημασία, σχολίασε το. Από κει και πέρα δεν έχουμε ούτε ανάγκη την άποψη σας για μας, ούτε και την ζητήσαμε.

Επίσης, ακόμα κι αν δεχτούμε πως οι ενότητες με θέματα που προκαλούν τριβές και εντάσεις, πρέπει να φύγουν, τότε όπως ήδη σχολιάστηκε, πολλές ενότητες "καθαρά μοτοσυκλετιστικές" θα έφευγαν πρώτες.
Reply With Quote
  #10  
Παλιό 10-11-2013, 21:34
yannis Ο/Η yannis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Κερατσίνι Far-west
Μoto: F 800 GS._ Αα, ξέχασα. BMW !!!!!
Μηνύματα: 2,987
Προεπιλογή Απάντηση: Επέμβαση των ΜΑΤ στην ΕΡΤ – εκκενώθηκε το ραδιομέγ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από peterv Εμφάνιση μηνυμάτων
Πάντως Γιάννη γράφεις χοντρά πράγματα.

Ας κάνει οποίος θέλει τον πονηρό.

Το να αναφέρεσαι με αυτό το ύφος προσβαλεις τους άλλους και υποβαθμίζεις τις θέσεις σου.
Δίκιο έτσι κανένας δεν βρίσκει .






Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Πέτρο, τόσα χρόνια στο φόρουμ και οι δυο μας, ξέρεις πως όταν με κλωτσάς πρώτα δαγκώνω. Φυσικά αμέτρητες φορές μέχρι τώρα θα έχεις επίσης δει, πως μόλις πέσουν οι τόνοι, συνήθως γινόμαστε τα καλύτερα φιλαράκια με τον "αντίπαλο". Φυσικά όταν δείχνει να έχει αξία και λεβεντιά, αλλιώς δεν θα είχε νόημα.
Αν θέλεις, το θεωρώ και πιο καθαρό και αντρίκιο κάτι τέτοιο. Μου τα χώνεις, στα χώνω, εκτονωνόμαστε και αν οι προθέσεις μας είναι καλές, δεν μας εμποδίζει τίποτε να τα βρούμε. Χωρίς σκιές και "υποχωρήσεις". Αυτή μου η στάση, δεν είναι μόνο στο φόρουμ, αλλά σε όλη τη ζωή μου. Έτσι όμως είμαι ξεκάθαρος και έχω να λέω για δυνατές και πεντακάθαρες φιλίες.
Το να αρπαχτείς είναι το πιο εύκολο. Το να έχεις την ευθύτητα και την τόλμη να χαμογελάσεις χωρίς "υπόνοιες" στον φίλο που αρπαχτήκατε, είναι αντρική συνήθεια. Αυτή είναι και η διαφορά.
Επίσης αν πρόσεξες, δεν του "ανέλυσα" την διαφωνία" μου. Κάτι τέτοιο σαν ψυχολόγος ξέρεις πως θα έκοβε πολλές γέφυρες. Αντίθετα ήμουν επίτηδες μπρουτάλ αντί αιχμηρός.

Last edited by yannis; 10-11-2013 at 21:39.
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 03:21.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!