View Single Post
  #563  
Παλιό 09-09-2012, 22:20
jtnakos Ο/Η jtnakos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2011
Περιοχή: Σιατιστα
Μoto: MΠΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ MW(είχα και θα ξανα πάρω)
Μηνύματα: 4,783
Προεπιλογή Απάντηση: Ασφαλτινα Ελληνικα Βουνα!! 7-8-9 Σεπτ. 2012!!

Πασχάλη άμα παρατήρησες ολλωνον οι φάτσες μας είχαν μόνιμα ένα ζωγραφισμένο χαμόγελο ,μια χαρά και ένα πολύ ωραίο χρώμα αποτυπωμένο στον καμβά του προσώπου μας........

Παρολη την ταλαιπωρία ,την ζέστη και την αδρεναλίνη να ξεχειλίζει από ΚΑΘΕ τρύπα του κορμιού μας ,
Θα γράψω πως ΔΕΝ είχα κάνει ΚΑΜΙΑ από αυτές τις διαδρομές που κάναμε σε αυτό το τριήμερο και θα τολμήσω να πω με βεβαιότητα πλέων πως την συγκαταλέγω μέσα στις 5 καλύτερες βόλτες-ταξίδια της ζωής μου....

βέβαια θα λάβω νομικά μέτρα εναντίον σου γιατί γιατί σε ΚΑΘΕ στροφιλικι πανηγύριζα ΤΟΣΟ έντονα με αποτέλεσμα να πιαστεί το χέρι μου κάπως ετσι δλδ στερώντας με για ακόμα μια μέρα από την δουλειά μου(τραβάτε με και ας κλαίω)

Κάνατε τρομερή δουλειά από θέμα διαδρομών , τοπίων και χρωμάτων και νομίζω ότι πρέπει να στεφτείτε με τον Χάρη ....οι Βασιλιάδες των βουνών.....

Ένα ΤΕΡΑΣΤΙΟ μπράβο σε ΟΣΟΥΣ βοήθησαν να στηθεί αυτή η εκδρομή μπροστά και πίσω από την κουρτίνα χωρίς να θέλω να αδικήσω κανέναν..


Ένα ΤΕΡΑΣΤΙΟ μπράβο στους Θεσσαλούς που βγάλανε ΟΛΗ την διαδρομή και μάλιστα με ρεπορτάζ εικόνας

Ενα ΤΕΡΑΣΤΙΟ μπράβο στους Κρητικούς για την συμμετοχή τους και για τα εδέσματα που φέρανε και ήταν ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ

Χάρηκα που είδα φιλαράκια από ΟΛΗ την Ελλάδα ξανά και θα περιμένω με αγωνία τα Ασφαλτινα Ελληνικά βουνά Νο2








Reply With Quote