View Single Post
  #30  
Παλιό 14-02-2011, 19:41
ARGI Ο/Η ARGI βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2010
Περιοχή: KARDITSA
Μoto: R 850 GS (Red Fat Lady!!!)
Μηνύματα: 9,816
Προεπιλογή Απάντηση: Πώς «στήνεται» μια επιτυχημένη Κοπή Πίττας!

Αγαπητοί συμφορουμίτες μου,

Θα ήθελα και εγώ με την σειρά μου, να εκφράσω στους Νίκο και Δημήτρη, καταρχήν, τα ΘΕΡΜΑ ΜΟΥ, συγχαρητήρια, όσον αφορά την οργάνωση της εκδήλωσης, τον τόπο διεξαγωγής, την οργάνωση και την διαδικασία των δώρων, όπως επίσης ένα μεγάλο μπράβο και στους υπόλοιπους mods, οι οποίοι, αφιερώσανε πολύ προσωπικό χρόνο, αντί να είναι με τις οικογένειες τους, ώστε να έχουμε τέτοιο ποσοστό επιτυχίας και συμμετοχής...
Ομοίως θέλω να πω και ένα μεγάλο ευχαριστώ και μπράβο, σε συμμετέχοντες (μέλη και μη), που παραβρέθηκαν στην πίττα, όπου με την συμμετοχή τους, δημιούργησαν ένα υπέροχο και αξιοθαύμαστο αποτέλεσμα...

Βρέθηκα με άτομα, που μόνο, δια της οθόνης μου, τους έχω γνωρίσει, αλλά τώρα που βρεθήκαμε όλοι μαζί, διαπίστωσα το μεγαλείο της ψυχής τους... Δεν θέλω να πω ονόματα γιατί φοβούμε ότι θα αδικήσω άτομα, πάντως εντυπωσιάστηκα με την φιλικότητα αυτών των ανθρώπων, λες και γνωριζόμαστε χρόνια....

Σας ευχαριστώ όλους που μας προσφέρατε, σε εμένα και στην οικογένεια μου, ένα υπέροχο και αξέχαστο Σαββατοκύριακο.... Και του χρόνου πάλι....

Δεν μπορώ να μην το πω....
Να γιατί GS-FORUM…!!!!!
Reply With Quote