GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Τι μας έτυχε (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=51)
-   -   ΕΚΔΡΟΜΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΙ ΒΑΣΙΛΗ ΣΤΟ ΚΑΤ 10/12/2010 (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=16016)

z_atomic 10-12-2010 22:10

ΕΚΔΡΟΜΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΙ ΒΑΣΙΛΗ ΣΤΟ ΚΑΤ 10/12/2010
 
1 Συνημμένο(α)
Χωρίς να ρωτήσω κανέναν σας αποφάσισα να διοργανώσω μια εκδρομή μονοήμερη στο ΚΑΤ. Για να πω την αληθεια δεν επιθυμούσα παρέα κ ούτε θα το κάνω ποτέ για την συγκεκριμένη εκδρομή.
Μετά την προχτεσινή κακοτυχία που δεν μου επέτρεψε να έρθω στο καφέ, η μπέμπα είχε μεταφερθεί στην motion n style για check και μικροεπισκευές. Πήγα κ γω καμαρωτός καμαρωτός πρωί πρωί να πάρω την μπέμπα που δεν καταλαβαίνει τίποτα από πτώσεις. Τυχερός λέω από μέσα μου που δεν επαθε τίποτα η χοντρή μου κ που δεν επαθε κ τίποτα το γόνατό μου.
Τα είπαμε με το θανάση, σχεδόν είπαμε χρόνια πολλά κ ξεκίνησα, ξανασμίγοντας με τη μπέμπα για μια βόλτα μέχρι το σπίτι μας. Λογάριασα όμως χωρίς τον Αι Βασίλη. Αυτός βάλθηκε φέτος να μου φέρει πατερίτσες και αφού δεν κατάφερε να μου τις φορέσει την τετάρτη είπε να μου τις φορέσει σήμερα.
Δεν πρόλαβα να διασχίσω 200 μέτρα κ στην πρώτη διασταύρωση (Τατοίου) σταματάω στο στοπ. Κοιτάω δεξιά αριστερά κανείς. Μόνο απέναντι ενα παρκαρισμενο. Με το που στρίβω αριστερά, η κυρία με το παρκαρισμένο αποφάσισε ότι είχε έρθει η ώρα να κάνει ένα crash test στην χοντρή μου και έκανε αναστροφή χωρίς να κοιτάξει φυσικά για να ειναι πιο αλήθοφανές το crash test.
Αποτέλεσμα...... πέρασα 4,5 όμορφες ώρες ξενάγησης στο ΚΑΤ (ήταν η πρώτη φορά που πήγα) με τετράτροχο ανακλυνόμενο με υδραυλική ανάρτηση φορείο. Πλάκα πλάκα μου θύμισε το συνεργείο της motion n style. Σε ένα τέτοιο ήταν την ίδια στιγμή κ η χοντρή καθώε ο θανάσης (και τον ευχαριστώ θερμά) ήρθε αμέσως από το συνεργείο και με βοήθησε πολύ με τη μηχανή και αφού τελείωσαν τα διαδικαστικά την ξαναέβαλε στην εντατική.
Τώρα με γύψο στο πόδι και νάρθηκα στον καρπό απολαμβάνω τα αποτελέσματα του πρωινού crash test
ποστάρω και 1 φωτό όπως κάνουμε σε κάθε εκδρομή
Μην περιμένει κανείς να του δώσω στοιχεία για την εκδρομή και αξιοθέατα και που να σταματήσει για καφέ και φαγητό.
Να πάτε αλλού εκδρομή
Ελπίζω να τρίτωσε το κακό

Xanthi 10-12-2010 22:14

Απάντηση: ΕΚΔΡΟΜΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΙ ΒΑΣΙΛΗ ΣΤΟ ΚΑΤ 10/12/2010
 
Περαστικά Ζήση σε σένα κυρίως, αλλά και στη μπέμπα σου, ελπίζω να σηκωθείς όρθιος το συντομότερο......................:hmmm:

teo71 10-12-2010 22:16

Απάντηση: ΕΚΔΡΟΜΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΙ ΒΑΣΙΛΗ ΣΤΟ ΚΑΤ 10/12/2010
 
Δεν είμαι προληπτικός... αλλά μήπως να άραζες για λίγο καιρό....:Απορία:

Το μόνο καλό είναι ότι δε χάνεις το κέφι σου...

Αντέ να τα πούμε στον καφέ....

Αλλά καλού κακού έλα με αυτοκίνητο...

Περαστικά...

nivam 10-12-2010 22:21

Απάντηση: ΕΚΔΡΟΜΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΙ ΒΑΣΙΛΗ ΣΤΟ ΚΑΤ 10/12/2010
 
Περαστικά Ζήση !!!

commander 10-12-2010 22:22

Απάντηση: ΕΚΔΡΟΜΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΙ ΒΑΣΙΛΗ ΣΤΟ ΚΑΤ 10/12/2010
 
ρε ζηση τι εγινε ρε ###### μου..... Νεύραπεραστικα και γρηγορα καβαλα παλι στην χοντρη σου ;);)

z_atomic 10-12-2010 22:22

Απάντηση: ΕΚΔΡΟΜΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΙ ΒΑΣΙΛΗ ΣΤΟ ΚΑΤ 10/12/2010
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από Xanthi ( 270471)
Περαστικά Ζήση σε σένα κυρίως, αλλά και στη μπέμπα σου, ελπίζω να σηκωθείς όρθιος το συντομότερο......................:hmmm:

ολα καλα... μην ανησυχείς κ σεις να προσεχετε κ να μας κρατήσετε θέσεις στο τραπέζι για φαγητό την άλλη τετάρτη

run 10-12-2010 22:23

Απάντηση: ΕΚΔΡΟΜΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΙ ΒΑΣΙΛΗ ΣΤΟ ΚΑΤ 10/12/2010
 
Περαστικά σου φίλε και να είναι το τελευταίο:(

z_atomic 10-12-2010 22:24

Απάντηση: ΕΚΔΡΟΜΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΙ ΒΑΣΙΛΗ ΣΤΟ ΚΑΤ 10/12/2010
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από teo71 ( 270472)
Δεν είμαι προληπτικός... αλλά μήπως να άραζες για λίγο καιρό....:Απορία:

Το μόνο καλό είναι ότι δε χάνεις το κέφι σου...

Αντέ να τα πούμε στον καφέ....

Αλλά καλού κακού έλα με αυτοκίνητο...

Περαστικά...

κ γιατι να το κρύψωμεν αλλωστε.....:sm7::sm7::sm7::sm7::sm7::sm7:

ntinopoulos 10-12-2010 22:24

Απάντηση: ΕΚΔΡΟΜΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΙ ΒΑΣΙΛΗ ΣΤΟ ΚΑΤ 10/12/2010
 
:Απορία::Απορία::Απορία:
πω πω,τι γκαντεμια ειναι αυτη!:hmmm:
περαστικα σου φιλε!

z_atomic 10-12-2010 22:25

Απάντηση: ΕΚΔΡΟΜΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΙ ΒΑΣΙΛΗ ΣΤΟ ΚΑΤ 10/12/2010
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από nivam ( 270475)
Περαστικά Ζήση !!!

Ευχαριστώ να προσεχετε ολοι


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 19:16.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!