GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Φροντίδα (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Επισκευη σελλας (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=4676)

georgekostas 10-08-2009 13:22

Επισκευη σελλας
 
Μετα απο μια ατυχη συγκυρια δυστυχως μου χαλασε το μολις δυο μηνων καλλυμα της σελλας μου.Οπως καταλαβαινετε θα πρεπει να τη ντυσω ευπρεπως και συναμα ποιοτικως και γι αυτο ζηταω τα φωτα σας για εναν καλο τεχνιτη να την κανει οσο γινεται καλυτερη...
Ευχαριστω.

Arkas 10-08-2009 13:29

Απάντηση: Επισκευη σελλας
 
Περαστικά Γιώργο!
Κατά την γνώμη μου, εάν θέλεις γρήγορη, οικονομική και προπαντός αξιόπιστη λύση, απευθύνσου στον σελλογιατρό μας :D Μάικ (riko46)!

mjtir 10-08-2009 13:35

Απάντηση: Επισκευη σελλας
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από Arkas ( 56380)
Περαστικά Γιώργο!
Κατά την γνώμη μου, εάν θέλεις γρήγορη, οικονομική και προπαντός αξιόπιστη λύση, απευθύνσου στον σελλογιατρό μας :D Μάικ (riko46)!

+1000 !!!!

georgekostas 10-08-2009 14:32

Απάντηση: Επισκευη σελλας
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από Arkas ( 56380)
Περαστικά Γιώργο!
Κατά την γνώμη μου, εάν θέλεις γρήγορη, οικονομική και προπαντός αξιόπιστη λύση, απευθύνσου στον σελλογιατρό μας :D Μάικ (riko46)!

Ευχαριστω Δημητρη.Μιλησα με τον φιλο Μιχαλη (riko46) και θα του τη στειλω να μου τη φτιαξει.Ο Μιχαλης,απο τα λιγα που ειπαμε,μου φανηκε γνωστης της δουλειας γιατι μου ειπε καποιες λεπτομερειες τις οποιες δεν τις κανουν ολοι.Και προπαντων πολυ εξυπηρετικος.
Θα επανελθω μετα το περας των εργασιων και το τελικο αποτελεσμα της δουλειας του Μαικ!

Arkas 10-08-2009 15:14

Απάντηση: Επισκευη σελλας
 
Χαίρομαι Γιώργο!
Αυτό που θέλω να σημειώσω είναι ότι ο Μιχάλης όταν αναλαμβάνει σέλες, το κάνει στον ελεύθερο χρόνο του από χόμπυ, με πολύ μεράκι και πάντοτε πρόθυμα να βοηθήσει οποιοδήποτε μέλος μας τον χρειάζεται.
Αυτά τα "καταθέτω" γιατί γνωρίζω το πόσο ταπεινός είναι και το πόσο δεν θέλει να περιαυτολογεί!:cool:

essel 10-08-2009 17:30

Απάντηση: Επισκευη σελλας
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από Arkas ( 56388)
Χαίρομαι Γιώργο!
Αυτό που θέλω να σημειώσω είναι ότι ο Μιχάλης όταν αναλαμβάνει σέλες, το κάνει στον ελεύθερο χρόνο του από χόμπυ, με πολύ μεράκι και πάντοτε πρόθυμα να βοηθήσει οποιοδήποτε μέλος μας τον χρειάζεται.
Αυτά τα "καταθέτω" γιατί γνωρίζω το πόσο ταπεινός είναι και το πόσο δεν θέλει να περιαυτολογεί!:cool:

:sm8::sm8::sm8:

skippybi 10-08-2009 19:22

Απάντηση: Επισκευη σελλας
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από Arkas ( 56388)
Χαίρομαι Γιώργο!
Αυτό που θέλω να σημειώσω είναι ότι ο Μιχάλης όταν αναλαμβάνει σέλες, το κάνει στον ελεύθερο χρόνο του από χόμπυ, με πολύ μεράκι και πάντοτε πρόθυμα να βοηθήσει οποιοδήποτε μέλος μας τον χρειάζεται.
Αυτά τα "καταθέτω" γιατί γνωρίζω το πόσο ταπεινός είναι και το πόσο δεν θέλει να περιαυτολογεί!:cool:

εύγε Δημήτρη, τρισεύγε Μιχάλη!!!;)

vellos 11-08-2009 02:23

Απάντηση: Επισκευη σελλας
 
έχω μια σέλα από σκούτερ που εχει σκάσει σε εκατό σημεία.Φτιάχνεται;;;;;;;;;:Απορία:

riko46 11-08-2009 07:47

Απάντηση: Επισκευη σελλας
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από VELLOS ( 56561)
έχω μια σέλα από σκούτερ που εχει σκάσει σε εκατό σημεία.Φτιάχνεται;;;;;;;;;:Απορία:



Ολα φτιάχνονται.............:cool:
λεπτομέρειες πες μου.

georgekostas 12-08-2009 17:20

Απάντηση: Επισκευη σελλας
 
Λοιπον...παρελαβα σημερα τη σελλα που μου εφτιαξε ο Μιχαλης.Την εκανε καλυτερα κι απ'οτι ηταν.Αψογη.Πιστευω καλυτερα δε γινοταν.Τον συστηνω ανεπιφυλακτα σε ολους!!!
Ευχαριστω Μιχαλη!!!
:sm8::sm4:


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 23:39.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!