GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Εκδρομές εντός Ελλάδος (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=13)
-   -   19 & 20 ΟΚΤΩΒΡΗ 2013, ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΛΑΔΩΝΑ ΚΑΙ ΔΙΑΒΙΩΣΗ ΜΕ ΣΚΗΝΕΣ (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=43079)

siraxanz 10-09-2013 11:06

Απάντηση: ΔΙΗΜΕΡΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΛΑΔΩΝΑ ΚΑΙ ΔΙΑΒΙΩΣΗ ΜΕ ΣΚΗΝΕΣ
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από apk ( 943483)
Το συγκεκριμένο σημείο προτείνεις για κατασκήνωση, Χάρη;

Το χωριό μου είναι δίπλα.

Ναι αυτό προτείνω γιατι έχει μια σχετική απλωσιά,

Νομιζω έχει πάρει το μάτι μου και τρεχουμενο νερό...

Αν ξέρεις και κάπου καλύτερα,

σαν γνώστης λόγω εντοπιοτητας ...

μην διστάσεις να μας πεις...:)

phoenix 10-09-2013 11:06

Απάντηση: ΔΙΗΜΕΡΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΛΑΔΩΝΑ ΚΑΙ ΔΙΑΒΙΩΣΗ ΜΕ ΣΚΗΝΕΣ
 
Πρώτα οι θεοι !!!
Μεσα και εγω

siraxanz 10-09-2013 11:07

Απάντηση: ΔΙΗΜΕΡΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΛΑΔΩΝΑ ΚΑΙ ΔΙΑΒΙΩΣΗ ΜΕ ΣΚΗΝΕΣ
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από phoenix ( 943520)
Πρώτα οι θεοι !!!
Μεσα και εγω

Άλλοι θα φέρουν λουκάνικα, εσύ φέρε τις πίτσες:D :ye02:

omorfantras 10-09-2013 12:04

Απάντηση: ΔΙΗΜΕΡΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΛΑΔΩΝΑ ΚΑΙ ΔΙΑΒΙΩΣΗ ΜΕ ΣΚΗΝΕΣ
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από Lepanto ii ( 943467)
5 κιλά λουκάνικα απο προβατινα φθάνουν αλεξανδρε;

:di17:Σίγουρα Γιώργαρε!!!!!!!!!!!!!!!!:di04:

g-egio 10-09-2013 12:13

Απάντηση: ΔΙΗΜΕΡΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΛΑΔΩΝΑ ΚΑΙ ΔΙΑΒΙΩΣΗ ΜΕ ΣΚΗΝΕΣ
 
Mέσα και εγώ αν και πρώταρης σε τετοιες εκδήλωσεις!οπότε θα χρειαστώ κάποιες συμβουλές το τι χρειαζόμαστε?πέρα απο τα είδη camping!

giamil 10-09-2013 12:13

Απάντηση: ΔΙΗΜΕΡΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΛΑΔΩΝΑ ΚΑΙ ΔΙΑΒΙΩΣΗ ΜΕ ΣΚΗΝΕΣ
 
Απο καιρο σκεφτομαι οτι θα ταν ωραιο να γινει μια θεματικη εκδρομη.δηλαδη οχι καθαρα χλμ στριψηματα κτλ αλλα να συνδιαστει με κ με αλλες δραστηριοτητες που θα προσφερουν ομαδικο χαβαλε στην παρεα κ ομορφες στιγμες...

Στον Λαδωνα λοιπον ειχα παει πριν 10 χρονια για ραφτινγκ. Υπαρχουν πολυ ομορφες ξυλινες εγκαταστασεις μιας εταιριας που ασχολειται με το ραφτινγκ, με ψησταριες, μεγαλη τραπεζαρια που μας χωραει ολους διπλα στο ποταμι, δραστηριοτητες οπως τρεκινκ, τοξοβολιες, ιππασιες κτλ κτλ κ με μεγαλη απλωσια που λεει κ ο Χαρης για σκηνακια. Επισης στο πολυ κοντινο χωριο Δαφνη πανω σ ενα λοφο εχουν κ ενα ξυλινο καταφυγιο, μονο του με δωματιακια με τετρακλινες κουκετες αν θυμαμαι καλα που θα μπορουσαν να μεινουν κ οσοι δεν γουσταρουν σκηνη...

http://www.ecoaction.gr/images/stories/xen910.jpg

Αν νομιζετε οτι θα γουσταρατε να γινει πιο θεματικο κ αραχτο αυτο το διημερο, χωρις πολλες πολεμικες βολτες κτλ κτλ...θα ηταν καλη φαση με τοσες δραστηριοτητες που μπορουν να συνδιαστουν εκει περα...

αν σας ενδιαφερει να σας πω ποια ειναι η εταιρια κ να μιλησουν οι οργανωτες να δουν τι μπορουμε να οργανωσουμε!
:ye33:

johnny walker 10-09-2013 14:07

Απάντηση: ΔΙΗΜΕΡΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΛΑΔΩΝΑ ΚΑΙ ΔΙΑΒΙΩΣΗ ΜΕ ΣΚΗΝΕΣ
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από siraxanz ( 943474)
Έλα για να μάθεις...;):)

Εκτος απο σκηνη τι αλλο θα πρεπει να προμηθευτω για να αρχισω να ψαχνομαι!!!

commander 10-09-2013 14:12

Απάντηση: ΔΙΗΜΕΡΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΛΑΔΩΝΑ ΚΑΙ ΔΙΑΒΙΩΣΗ ΜΕ ΣΚΗΝΕΣ
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από giamil ( 943564)
Απο καιρο ............

τσιαμιλακο ο κοσμος ειναι ανοιχτος στις προτασεις......κανε και τα κονε σου για ποιο αναλυτικά και εδω είμαστε. ......

steliosx 10-09-2013 15:53

Απάντηση: ΔΙΗΜΕΡΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΛΑΔΩΝΑ ΚΑΙ ΔΙΑΒΙΩΣΗ ΜΕ ΣΚΗΝΕΣ
 
Λοιπόν τέρμα η αποχή!! :sm2:
Μέσα και εγώ!! Γιάννη (Giamil) για ψάξτο λίγο! Και αν δεν κάτσει για αυτή την φορά πάμε την επόμενη:D
Από "τσιτσί" τι να φέρουμε;; Ποιός έχει αναλάβει την επιμελητεία; :p

Σηκωθείτε από ντιβάνια, καναπέδες, πολυθρόνες, πάμε δυνατά!! :sm7::sm7:

giamil 10-09-2013 16:09

Απάντηση: ΔΙΗΜΕΡΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΛΑΔΩΝΑ ΚΑΙ ΔΙΑΒΙΩΣΗ ΜΕ ΣΚΗΝΕΣ
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από commander ( 943627)
τσιαμιλακο ο κοσμος ειναι ανοιχτος στις προτασεις......κανε και τα κονε σου για ποιο αναλυτικά και εδω είμαστε. ......

τοντο μου τι κονε να κανω?δεν εχω κονε με την εταιρια εκει.απλα ειχα παει για ραφτινκ πριν 10 χρονια κ οι εγκαταστασεις που εχουν κ η τοποθεσια μΕ αρεσαν πολυ!

εγω το ριξα σαν ιδεα, γιατι πιστευω οτι θα ναι ωραια φαση κ χαβαλες να συνδιασεις πχ μια ωραια διαδρομη στο πηγαινε, μια στο ελα κ καμμια εκει τριγυρω, μαζι με ραφτινγκ κτλ, κ γιατι οχι με γλεντι εκει στις εγκαταστασεις διπλα στο ποταμι που εχουν ολα τα κομφορ κ κανει κ την ζωη μας πιο ευκολη να μην κουβαλαμε τιποτα...

οι τιμες τους ειναι πολυ χαμηλες ετσι κι αλλιως...κοιταγα πριν κ δινουν σκ διαμονη με ραφτινγκ 68ευρω..
η εταιρια ειναι η eco-action....οποιος θελει μπαινει στην σελιδα τους κ τσεκαρει εγκαταστασεις τιμες κ τα παντα...

για να γινω απολυτα κατανοητος κ να μην παρεξηγηθω, εννοω συνδιασμο της αρχικης ιδεας κ οπως εγινε περσυ το κολπο χυμα με σκηνες (αλλα κ την επιλογη δωματιου για τους δυσκολους), σε συνδιασμο με αυτα που μπορουμε να κανουμε κ τις παροχες οποιες κ οσες θα μπορουσαμε να χρησιμοποιησουμε απο κει...
δεν εννοω να παμε να αγορασουμε πακετακι κ να παμε...;););)




Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 20:24.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!