GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Κοινωνική ευαισθησία (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=7)
-   -   Η ταλαιπωρία ενός από εμάς (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=18313)

siraxanz 11-03-2011 00:47

Απάντηση: Η ταλαιπωρία ενός από εμάς
 
πμ και σε εμένα Βασίλη!

vaska 11-03-2011 09:53

Απάντηση: Η ταλαιπωρία ενός από εμάς
 
Μέσα στην ημέρα (να βρω λίγο χρόνο) θα γράψω όλες τις λεπτομέρειες που ξέρω για να μην υπάρχει η παραμικρή αμφιβολία ότι τα χρήματα μαζεύονται για να πλουτίσει κάποιος πονηρίδης εις βάρος όλων μας (εμού του ιδίου συμπεριλαμβανομένου). Επίσης θα ξαναμιλήσω με τον γιατρό στην Κρήτη να δω τι αποτέλεσμα είχε η κουβέντα που έκανε με τον bocaros. Επίσης θα ήθελα να ξέρετε ότι όποιο ποσό συγκεντρωθεί δεν θα δοθεί έτσι ελαφρά τη καρδία στον ενδιαφερόμενο αλλά οι δικαιούχοι του λογαριασμού που συγκεντρώνουν τα χρήματα θα τα πληρώσουν το μόσχευμα. Από τον Λεοντόκαρδο χθες το βράδυ μου έγινε η πρόταση τα χρήματα από τα μέλη του δικού μας φόρουμ να κατατίθενται σε δικό μου λογαριασμό, γιατί εσείς με ξέρετε ενώ τον bocaros δεν τον ξέρετε. Μου ακούστηκε πολύ λογικό και θα σας ενημερώσω σχετικά όπως επίσης ότι όλες οι καταθέσεις που θα γίνουν να γίνουν επώνυμα και με αναφορά στο νικνέιμ, έτσι ώστε αν τελικά δεν χρειαστούν λόγω της μεσολάβησης του Σταύρου (γιατρός στο ΠΕΠΑΓΝΗ), να επιστραφούν στους καταθέτες.

Θα έχετε νέα μου σύντομα.

Ευχαριστώ και πάλι.

bocaros 12-03-2011 15:17

Απάντηση: Η ταλαιπωρία ενός από εμάς
 
γεια σας.
δεν θα σας χαιρετησω απο την ενοτητα καλως ηρθατε γιατι νοιωθω τηνν αναγκη να χαιρετησω πρωτα απο αυτο το ποστ.

κατ'αρχας να ευχαριστησω ολα τα παιδια του forum , που βοηθησαν και βοηθανε με οποιοδηποτε τροπο.

απο οτι καταλαβατε ειμαι αυτος που εχει το πριοβλημα με το ματι του.
ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΣΤΡΑΓΓΕΛΗΣ το ονομα μου και μενω αθηνα και συγκεκριμενα στο αιγαλεω.
οπως εχω πει και κατ'ιδιαν με τον vaska δεν μπορω να βρω λογια να σας ευχαριστησω , αλλα ουτε και τροπο να σας δειξω την τεραστια ευγνωμοσυνη μου.
σας χαιρετω λοιπον για αλλη μια φορα και σας ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.

Arkas 12-03-2011 15:28

Απάντηση: Η ταλαιπωρία ενός από εμάς
 
Γιώργη,
περαστικά σου να είναι,
γρήγορα σιδερένιος
και έστω υπό αυτές τις συνθήκες,
σε καλωσορίζουμε στην παρέα μας!

.

ARGI 12-03-2011 16:38

Απάντηση: Η ταλαιπωρία ενός από εμάς
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από bocaros ( 335799)
γεια σας.
δεν θα σας χαιρετησω απο την ενοτητα καλως ηρθατε γιατι νοιωθω τηνν αναγκη να χαιρετησω πρωτα απο αυτο το ποστ.

κατ'αρχας να ευχαριστησω ολα τα παιδια του forum , που βοηθησαν και βοηθανε με οποιοδηποτε τροπο.

απο οτι καταλαβατε ειμαι αυτος που εχει το πριοβλημα με το ματι του.
ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΣΤΡΑΓΓΕΛΗΣ το ονομα μου και μενω αθηνα και συγκεκριμενα στο αιγαλεω.
οπως εχω πει και κατ'ιδιαν με τον vaska δεν μπορω να βρω λογια να σας ευχαριστησω , αλλα ουτε και τροπο να σας δειξω την τεραστια ευγνωμοσυνη μου.
σας χαιρετω λοιπον για αλλη μια φορα και σας ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.

Γιώργο, ολόκαρδα σου ευχόμαστε περαστικά,
και γρήγορα να αναρρώσεις, ώστε να σε γνωρίσουμε και από κοντά...
Είναι χαρά μας, να βοηθήσουμε έναν συνάνθρωπο μας και μάλιστα μοτοσυκλετιστή....
Καλή σου ημέρα....
Αργύρης
;););)

xronisgs 12-03-2011 16:38

Απάντηση: Η ταλαιπωρία ενός από εμάς
 
Καλωσόρισες και γρήγορα γερός!!!!!!!!!!!!!!

vaska 13-03-2011 12:54

Απάντηση: Η ταλαιπωρία ενός από εμάς
 
Καλημέρα Γιώργο κι από μένα. Σκέψου θετικά και όλα θα πάνε καλά. Τελικά είδες πόσους φίλους είχες κι ας μην το ήξερες???

Σ' αυτή τη μουτζούρα που μας έχουν επιβάλει να ζούμε τον τελευταίο καιρό, υπάρχουν φωτεινές αχτίδες. Ναι ρε έτσι είμαστε εμείς οι Έλληνες μπορεί να έχουμε όλα τα ελαττώματα του κόσμου αλλά μπροστά στο πρόβλημα είμαστε όλοι μια γροθιά.

:o:o:o

slide 13-03-2011 13:28

Απάντηση: Η ταλαιπωρία ενός από εμάς
 
Καλωσόρισες και πάντα γερός;)

adventure 13-03-2011 22:35

Απάντηση: Η ταλαιπωρία ενός από εμάς
 


Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά με την περιπέτεια που σου έτυχε .

Καλώς ήρθες στη παρέα .


:) :)

kostasx 13-03-2011 22:40

Απάντηση: Η ταλαιπωρία ενός από εμάς
 
Καλώς ήρθες στην παρέα μας..:)
Το πρώτο σου μήνυμα ήταν για ιδιαίτερο λόγο..:(
Ελπίζω να βάλουμε το λιθαράκι μας, να περάσουν όλα γρήγορα
και να συνεχίσεις να μας κάνεις παρέα ποστάροντας θέματα γεμάτα υγεία..;);)


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 13:33.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!