GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Info ταξιδιών εξωτερικού (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=85)
-   -   3 Vespas Around The World (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=34769)

klagenfurt 26-09-2012 16:23

Απάντηση: 3 Vespas Around The World
 
Στεργιο,
καλα εγω σε ξερω καλα,(cosafiv)
γραφεις παλι ιστορια,
εσυ το βορειο ακρωτηρι ,το εχεις για να "ζεσταινεις τα λαδια"...
αντε με το καλο να μας κανεις να σκασουμε απο την ζηλεια

mototraveler 26-09-2012 18:14

Απάντηση: 3 Vespas Around The World
 
Tis pio zestes euxes gia to taxidi sas. Na sas pane kala!:ye32:

ARGI 26-09-2012 20:20

Απάντηση: 3 Vespas Around The World
 
:ye02::ye02::ye02::ye02:
:re27::re27:

s_gogos 29-09-2012 22:55

Απάντηση: 3 Vespas Around The World
 
Παίδες ευχαριστούμε για όλες τις ευχές!

Όχι δεν είμαστε όλοι από Θεσσαλονίκη.
Ο Γιώργος είναι από Χαλκιδική, ο Θάνος από Λάρισα κι εγώ από Θεσ/νίκη.

Χρήστο θα κατεβούμε Αθήνα μέσα στο Νοέμβρη και θα τα πούμε από κοντά για τα "ζεστάματα" οπωσδήποτε!

:di59:

ΙoannisPanagiotidis 30-09-2012 01:30

Απάντηση: 3 Vespas Around The World
 
... σχεδον απιστευτο παιδες!..τι να πω?...ατελειωτα respekt και μονο για το κουραγιο σας ..και τις καλυτερες ευχες μου για το ταξιδι σας!:re26:

klagenfurt 30-09-2012 16:33

Απάντηση: 3 Vespas Around The World
 
οταν πηγα φετος στο Βελιγραδι, συναντησα κατι αγνωστους Σερβους βεσποβιους, οι οποιοι μου ελεγαν , πως γνωρισαν περσυ τον Γκογκο,
"καναμε βολτα στο Βελιγραδι οταν ειδαμε βεσπες με Ελληνικες πινακιδες, αμεσω ς τους χαιρετισαμε και εκεινοι μεας ρωτησαν αν ξερουμε κανενα ξενοδοχειο για να κοιμηθουν επειδη ειχαν ταξιδι την αλλη μερα,οταν τους ρωτησαν που πανε , τους ειπαν στο Βορειο Ακρωτηρι..., μολις συνηλθαν οι Σερβοι απο το σοκ πηραν τηλεφωνο τον αλλο Σερβο που μου ταλεγε, λεγοντας του οτι κατι τρελοι Ελληνες πανε για βορειο ακρωτηρι με βεσπες και που να τους κοιμησουν...,σε λιγο ειχαν πεσει πολλα τηλεφωνα και αφου μαζευτηκαν πολλοι βεσποβιοι Σερβοι τους βρηκαν που να κοιμηθουν..., ακομα παντως δεν το εχου ξεπερασει...
Thessaloniki - Nordkapp / 11.000km on a Vespa PX200 - YouTube!

Corvo 30-09-2012 20:31

Απάντηση: 3 Vespas Around The World
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από klagenfurt ( 768819)
οταν πηγα φετος στο Βελιγραδι, συναντησα κατι αγνωστους Σερβους βεσποβιους, οι οποιοι μου ελεγαν , πως γνωρισαν περσυ τον Γκογκο,
"καναμε βολτα στο Βελιγραδι οταν ειδαμε βεσπες με Ελληνικες πινακιδες, αμεσω ς τους χαιρετισαμε και εκεινοι μεας ρωτησαν αν ξερουμε κανενα ξενοδοχειο για να κοιμηθουν επειδη ειχαν ταξιδι την αλλη μερα,οταν τους ρωτησαν που πανε , τους ειπαν στο Βορειο Ακρωτηρι..., μολις συνηλθαν οι Σερβοι απο το σοκ πηραν τηλεφωνο τον αλλο Σερβο που μου ταλεγε, λεγοντας του οτι κατι τρελοι Ελληνες πανε για βορειο ακρωτηρι με βεσπες και που να τους κοιμησουν...,σε λιγο ειχαν πεσει πολλα τηλεφωνα και αφου μαζευτηκαν πολλοι βεσποβιοι Σερβοι τους βρηκαν που να κοιμηθουν..., ακομα παντως δεν το εχου ξεπερασει...
Thessaloniki - Nordkapp / 11.000km on a Vespa PX200 - YouTube!

ας τον παρει καποιος τηλ να του πει οτι ξεκινανε ενα ATW να σου πω ποτε θα συνελθουν...
Στεργιο τα εχουμε πει και απο αλλου
ΕΙΣΤΕ ΩΡΑΙΟΙ :re25:

paschalis 07-10-2012 22:19

Απάντηση: 3 Vespas Around The World
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από s_gogos ( 768537)
Παίδες ευχαριστούμε για όλες τις ευχές!

Όχι δεν είμαστε όλοι από Θεσσαλονίκη.
Ο Γιώργος είναι από Χαλκιδική, ο Θάνος από Λάρισα κι εγώ από Θεσ/νίκη.

Χρήστο θα κατεβούμε Αθήνα μέσα στο Νοέμβρη και θα τα πούμε από κοντά για τα "ζεστάματα" οπωσδήποτε!

:di59:

Αυτον τον ξερω!
Ηταν ενα φεγγαρι ο προεδρος στη λεσχη σας εκει!!
Και μια απορια!!:)
Ποσες ντιζες θα χρειαστουν για ενα τετοιο ταξιδι?

MOYTPO 07-10-2012 22:31

Απάντηση: 3 Vespas Around The World
 
:eek::eek::eek::eek:
Τι λες τωρα!!!!!!!!!!
Με βεσπες!!!!!!!!!!!!
Χαρας το κουραγιο σας μαγκες!!! Respect!!! Αυτο θα πει σιδεροκoλοι!!!!
Με το καλο να πατε και να ρθειτε να μας τα διηγηθειτε ολα.

Οσο για την κυριακη..... εγω θα ειμαι με το tide!!!!!!! :ye33:
:ha16::ha16::ha16:

s_gogos 12-10-2012 11:50

Απάντηση: 3 Vespas Around The World
 
Να'στε όλοι καλά παιδιά για τα όμορφα μηνύματά σας!

Και μια δυσάρεστη εξέλιξη τώρα...

Δυστυχώς η ομάδα των τριών βεσπάδων όπως όλα δείχνουν θα μείνει με δύο μόνο μέλη μιας και ο Γιώργος Μαλτής όπως μας ανακοίνωσε, εξαιτίας σοβαρών οικογενειακών λόγων, δεν θα μπορέσει να συνεχίσει στο 3 Vespas Around The World... Έτσι λοιπόν ο Θάνος κι εγώ αποφασισμένοι και πεπεισμένοι πως θα ξεκινήσουμε και θα ολοκληρώσουμε το στόχο μας, συνεχίζουμε πλέον οι δυο μας τον μακρύ δρόμο της προετοιμασίας!

Παρόλα αυτά η συμμετοχή μας την Κυριακή 21/10 στον 2ο αγώνα του κυπέλλου Vespa θα γίνει κανονικότατα!
Θα είμαστε πάλι εκεί, οι δυο μας, για όποιον θέλει να περάσει και να μας πει απλά ένα γεια, ή για περισσότερες λεπτομέρειες και συζήτηση γύρω απ'το ταξίδι που ετοιμάζουμε.

http://i1019.photobucket.com/albums/...2_afisaweb.jpg


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 21:30.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!